Jump to content

Udario sam stranca


RS 2000

Preporučene objave

Znači priča ide ukratko ovako....

U alkoholiziranom stanju razbio sam parkiranog BMW-a Švicarskih tablica,e sad mene zanima kako to dalje ide.. Napuhao sam 1,60,1,50 zapisali...

E sad kriv sam,i tu nema nikakve priče... Ali mene zanima sljedeća situacija,malo je komplicirano jer je auto bio od kuma,a on je taj auto kupio od jednog poznanika,ali nisu napravili prijepis... Znači auto se vodi na ovog prvog koji je prodao kumu auto...

Koga će sada teretiti?? U cijeloj priči sam ja vozač,pa me zanima kako to sad dalje ide?? Švicarci su auto odmah digli na vučnu službu i poslali za Švicarsku...

Kako to sad ide s njihove strane?? Hoće li teretiti mene ili vlasnika automobila?? Hoće li njemu dirat auto osiguranje???

 

Ako sam nešto nejasno napisao slobodno recite

 

LP

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 6 mjeseci kasnije...

Evo imam jedno pitanje,naime došlo mi je od osiguranja da moram platit štetu na Golfu,znači slike su u prilogu,BMW se sa tablicom naslonio na golfa,i malo mu je farba otpala i branik je samo iskočio sa kopči....

Za to sa slike me potražuju 34.000kn :)

Kad sam ih pitao da mi ispostave račun sa svim stavkama što se radilo na autu nisu htjeli.. Imam li pravo na to ili?? Mislim tražiti 4500eur za zadnji branik od Golfa??? Jesam li ja lud ili tu nešto ne štima??

Slike u prilogu...

P1070220.jpg

P1070221.jpg

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uvjek mozete poslati zamolbu obližnjem ovlaštenome servisu za navedeno vozilo da vam dostave ponudu kupnje i ugradnje oštećenih djelova, čime će te vidjeti kolika bi bila okvrina tj realna šteta. Iako većina kaže da je vozilo prije potrebno dovesti na pregled da se ustanovi što uistinu treba mjenjati.

Ali vi uvjeko možete specificirati; branik, nosači branika, promjena istoga... i gotova priča...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat, RS 2000 je napisao:

Šteta koju potraživaju od osiguranja je 3.349Eur

To nema veze sa 34.000kn.... ??

 

 

 

O bože dragi al su ga nadrobili...

.....nema ovo što je navedeno u njihovom potraživanju prema slikama koje ste postavili, poglavito ne sa konačnom cifrom u eurima, a nikako sa cifrom izraženom u kunama ( ispada negdje oko 4.500 eura)....

Zatražite od svog osiguranja pojašnjenje temeljem čega je potraživanje (koje je po meni i tako prenapuhano), prilikom isplate još naraslo za oko 1.200 eura, dakle Vaša polica osiguranja je terećena za oko 1.200 eura (oko 9.000,00 kn) više od obračunate štete, da li se radi o troškovima Vašeg osiguravajućeg društva ili nešto drugo..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 31 minuta, Željac047 je napisao:

dakle Vaša polica osiguranja je terećena za oko 1.200 eura (oko 9.000,00 kn) više od obračunate štete, da li se radi o troškovima Vašeg osiguravajućeg društva ili nešto drugo..

Ali kakvi bi to samo troškovi mogli biti? Ovo je prava zona sumraka, kako ta specifikacija, tako i taj dodatak od 9,000 kn. O_o

uređeno: od Marko876
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 41 minuta, Marko876 je napisao:

Ali kakvi bi to samo troškovi mogli biti? Ovo je prava zona sumraka, kako ta specifikacija, tako i taj dodatak od 9,000 kn. O_o

Pa da, zato sam i sugerirao poštovanom RS2000 da traži od svog osiguravajućeg društva očitovanje temeljem čega je za toliko više terećena njegova polica...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija