Jump to content

brokerski savjeti?


croatia22

Preporučene objave

Moja je priča jednostavna: "prijatelj" inače financijski savjetnik, nagovorio me je da kupim neke dionice jer cijene rastu itd. Tražio je da mu platim 3.5% od uloženog novca. Pomogao mi je da kupim dionice tri firme. Tada je počeo raditi u inozemstvu pa sam novac predao njegovom bratu. On je još uvijek u inozemstvu i ne javlja se. Samo se javio kada sam ga ja tražio i nije imao što reći. U međuvremenu sam doznao da zapravo se bavi ilegalnim poslom. Kako nisam bio zadovoljan s tim, nazvao sam ga i rekao da ne želim nastaviti tako i on mi je rekao da će mi vratiti novac. No, još uvijek nije. A u zadnjem razgovoru poriče da je od mene primio novac i pravi se kao da ne zna o kojim novcima je riječ. Imam svu komunikaciju pisanu (sms poruke) i želim da mi vrati novac. Ima li nade? Ako netko zna kako bit ću mu zahvalan.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

poslati postom preporuceno dopis njemu i bratu da vam vrate predani novac u roku od 15 dana, ili isti uplati na racun...

jer ce te u suprotnome biti primorani podnijeti kaznenu prijavu radi kaznenog djela prevare.

ako nakon 15 dana se isti ne odazove ili ne vrati novce,

istu prijavu i podnijeti,

donijeti ispis poruka i potvrde od banke gdje se vidi da ste isti novac i podigli...

 

a s obzirom da se radi o "ulaganju" ne bi me cudilo da se sve ovo extra zakomplicira... u vidu provizija, ulazno izlaznih, troskova, i gubitka...

(moze reci da je sve ulozio u agrokor dionice i eto vam veselja)...

 

a prije svega preporucam savjetovanje s odvjentikom i slanje dopisa preko odvjetnika radi "ozbiljnosti" istoga...

 

ako nije tajna o kojo se cifri radi?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

poslati postom preporuceno dopis njemu i bratu da vam vrate predani novac u roku od 15 dana, ili isti uplati na racun...

jer ce te u suprotnome biti primorani podnijeti kaznenu prijavu radi kaznenog djela prevare.

ako nakon 15 dana se isti ne odazove ili ne vrati novce,

istu prijavu i podnijeti,

donijeti ispis poruka i potvrde od banke gdje se vidi da ste isti novac i podigli...

 

a s obzirom da se radi o "ulaganju" ne bi me cudilo da se sve ovo extra zakomplicira... u vidu provizija, ulazno izlaznih, troskova, i gubitka...

(moze reci da je sve ulozio u agrokor dionice i eto vam veselja)...

 

a prije svega preporucam savjetovanje s odvjentikom i slanje dopisa preko odvjetnika radi "ozbiljnosti" istoga...

 

ako nije tajna o kojo se cifri radi?

 

Nije on ništa uložio nego mi je samo rekao koje dionice da kupim i najavio da će mi reći kada što da prodam ili kupim.

 

3500 kn

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ako vam je 3500kn jedini gubitak za takovu vrstu "trgovanja" jos ste i dobro prosli.

ucinite sto sam gore napisao.

a drugi put se drzite licenciranih brokera tj brokerskih kuca! - kojima je provizija za trgovanje dosta manja od 3.5% :)

 

Nije on ništa uložio nego mi je samo rekao koje dionice da kupim i najavio da će mi reći kada što da prodam ili kupim.

 

3500 kn

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija