Jump to content

upis vlasništva u gruntovnici


lorena79

Preporučene objave

trebam pomoć, od kud uopće krenuti, ukratko moj otac je prije 15.godina kupio neko zemljište u tom trenu je bilo poljoprivredno..nije ništa prevađao, do prije 3 godine kad je išao to " riješiti " te provesti taj kupoprodajni Ugovor, zajedno sa tim gospodinom od kojeg je kupio je išao kod javnog bilježnika, nakon toga platio neku naknadu jer je to zemljište postalo građevinsko i upisao se kao vanknjižni vlasnik u katastru i tu je stao..mislim da je išao sa tim papirima u gruntovnicu i da su ga tamo odbili jer se kod njih još uvijek vode vlasnici prije ovog od kojeg je moj otac kupio, koji je u međuvremenu preminuo.. ( dva brata se vode na zk izvadku, oba pokojna ), prošlu godinu je preminuo i moj otac te je to zemljište pripalo meni..ee sad neznam od kuda krenuti i što sve trebam riješiti da se mogu upisati kao gruntovni vlasnik, od papira imam dva ovjerena ugovora..prvi od ta dva brata sa gospodinom od kojeg je otac kupio, te ugovor između njega i mog oca.. u ostavini je to zemljište navedeno kao vanknjižno..

unaprijed se zahvaljujem

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija