Jump to content

Medususjedski odnosi, buka djece


Marko1401-

Preporučene objave

Pozdrav,

Suvlasnik sam kuće u kojoj imam doljni dio (2 kata) i okolni dio (ugrubo objasnjeno da ne postam sada slike)

Nazalost na tavanu je obitelj od 3 djece od koje jedno PO CIJELE DANE nabija loptu u garazu koja je takoder tamo u suvlasnistvu.

Takoder kada se pridruzi igri jos neko dijete buka postane brutalno nesnosna.

 

To nabija, vristi, razvaljuje garazna vrata, leti lopta, dere se, urla, nabija loptu u prozor, fasadu....Ta buka ide kroz zidove itd itd...

 

 

U 30 navrata sam spomenuo da me isto smeta, bez pomaka.

cak mi je receno neka si kupim slusalice bose 7.1 da je to super.

 

 

Angazirao sam odvjetnika koji je napisao sluzbeno pismo upozorenja stranci, koja nije postu zaprimila te se ponasa kao direktor svemira po sistemu zaboli me, nije moj problem i sl.

 

 

 

Problem je taj sto supruznici odu gore raditi ono sto supruznici rade pa potom isjeraju djecu na dvoriste ispod mojeg prozora a ja radim od kuce i programiram. Drugim rjecima ne mogu raditi.

 

Nije da mrzim djecu ali to je stvarno preslo SVE granice bezobrazluka.

 

 

Paralelno sa time legalizirao sam zemljiste i digao zidove gdje mislim raditi stan od 120m2 te je neprihvaljivo da djeca vriste u zajednickom dvoristu, odstavljaju otvorena vrata i inace na razne nacine se ponasaju kao cigani, kako to do sada i rade a na mjestu mojega buducega ulaza u stan.

 

 

Sto biste Vi napravili?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nije prav(n)o rješenje, ali bliska osoba koja također radi od doma, si je preko nekog crowdfunding projekta kupila čepove za uši namijenjene osobama koje npr. rade u disko-klubovima kao izbacivači, ili s pneumatskim bušilicama...

 

Ali šalu na stranu, jedino se mogu pridružiti virtalnom i reći da možete prijaviti policiji kršenje javnog reda i mira, ili nastavno na neprimljenu opomenu, tužiti za naknadu štete i daljnje uzdržavanje od štetnih imisija, odnosno buke.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nije prav(n)o rješenje, ali bliska osoba koja također radi od doma, si je preko nekog crowdfunding projekta kupila čepove za uši namijenjene osobama koje npr. rade u disko-klubovima kao izbacivači, ili s pneumatskim bušilicama...

 

Ali šalu na stranu, jedino se mogu pridružiti virtalnom i reći da možete prijaviti policiji kršenje javnog reda i mira, ili nastavno na neprimljenu opomenu, tužiti za naknadu štete i daljnje uzdržavanje od štetnih imisija, odnosno buke.

 

Nastavi li se navedeno bezobzirno ponašanje, za koje dijete nije nimalo krivo, po savjetu odvjetnika napraviti će se prijava Centru za socijalnu skrb, potom i prijedlog sudu za dobivanje mjere zabrane takvoga ponašanja zbog tegobnog suživota kao prve konkretne pravne mjere.

 

To je nešto od ćega zasad jako prezam, međutim vjerojatno suzdržavanjem produbljujem problem.

 

Osobno nemam apsolutno ništa protiv djece, djeca strašno dobro upijaju informacije, već imam puno toga protiv bahatih I bezobzirnih roditelja.

 

Da stvar bude bolja - igralište, ograđeno i podstavljeno sa onim tartanom te košarkaškim koševima i nogometnim golovima - nalazi se 120m od kuće.

 

Da ja na prostoru za koji sam otplatio kredit, gdje dižem zid i ulažem novac u njega - sebi stavim slušalice i time dalje trpim, zato jer je nasljedstvom došla gore obitelj koja danas ima troje djece, APSOLUTNO NE DOLAZI U OBZIR.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija