Jump to content

Plaćeni račun u korist druge osobe


valentina.

Preporučene objave

Poštovani korisnici!

2013.g sam živjela sa tadašnjim partnerom, razišli smo se, bilo je svega. Prijetnji da mu dugujem novac, a živjeli smo zajedno, te se po meni podrazumijeva da će pomoć. Naime u jednom trenutku sam morala polagati vozački za c kategoriju, no nisam imala financijskih sredstava. Dotični gospodin je zamolio svoju tetu da nam pomogne, te je ona platila liječnički pregled. Naime oni su se dogovorili da će to rješavati među sobom, u međuvremenu smo se mi razišli i nadavala sam mu se novaca i novaca. Ali sad gospođa želi novac od liječničkoga, s obzirom da sam njenom nećaku dala novaca i novaca ne pada mi na pamet više ništa plaćati, pogotovo ne nakon toliko godina. Sad je moje pitanje kakve ja šanse imam na sudu s obzirom da gospođa tvrdi da ima dokaz (račun) za liječnički pregled?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Po mom mišljenju, šanse Vam nisu osobite, ako ona ima račun za Vaš liječnički pregled, i tek bi eventualno njegovo svjedočenje da je među Vama postojao usmeni dogovor da će on podmiriti te troškove, Vas možda oslobađalo te obveze... Bi li on svjedočio u Vašu korist, ili u Vašu korist podmirio taj trošak, pa da nema daljnjeg povoda vođenju postupka?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

s tim da na uplatnici najvjerovatnije pisu podatci od korisnice "vaneltina."

gdje ce onda opet biti rjec tete protiv korisnice...

 

 

Po mom mišljenju, šanse Vam nisu osobite, ako ona ima račun za Vaš liječnički pregled, i tek bi eventualno njegovo svjedočenje da je među Vama postojao usmeni dogovor da će on podmiriti te troškove, Vas možda oslobađalo te obveze... Bi li on svjedočio u Vašu korist, ili u Vašu korist podmirio taj trošak, pa da nema daljnjeg povoda vođenju postupka?
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Naime ja sam imala sa njim velikih problema, te je on izmišljao koje kakve gluposti da sam mu dužna, tu su bile i prijetnje od strane tog bivšeg partnera. I umjesto da sam otišla na policiju ja sam njemu dala novi laptop i podosta novaca. Naime teta je svjesna da tu "pomoć" ja nju nisam tražila, nego njen nećak. S obzirom koliko sam ja njemu novaca dala i laptop, on je solidno mogao platiti dug prema svojoj teti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Naime ja sam imala sa njim velikih problema, te je on izmišljao koje kakve gluposti da sam mu dužna, tu su bile i prijetnje od strane tog bivšeg partnera. I umjesto da sam otišla na policiju ja sam njemu dala novi laptop i podosta novaca. Naime teta je svjesna da tu "pomoć" ja nju nisam tražila, nego njen nećak. S obzirom koliko sam ja njemu novaca dala i laptop, on je solidno mogao platiti dug prema svojoj teti.

 

shvaćam, ali se od njega zacijelo niti ne može naplatiti, pa zato traži novac od Vas. Iskreno, što je rekao virtalni, sumnjam da će ona plaćati tužbu za 300-500 kn koliko košta liječnički pregled, pa je onda pokušajte ignorirati. Uvijek možete platiti ako Vam pošalje opomenu po odvjetniku, jer je to onda znak da ozbiljno želi naplatu duga.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija