Jump to content

Otkaz ugovora o kreditu-javna dražba


rozaly13

Preporučene objave

Pozdrav ! U pregovorima sam sa bankom zbog otkaza ugovora o kreditu.Trebala bi nekakvu šprancu po kojoj bi napisala pismo namjere,ako se to tako zove. Pokušat ću u kratko opisati situaciju. Budući da sam ostala bez posla,uspjela sam dobiti odgodu otplate kredita na 6 mjeseci.No bez posla sam bila 4 godine, te nisam uspjela nastaviti otplatu.Došlo je do sudskog procesa,nakon kojeg sam laički zaključila da se otplata nastavila nakon zapošljavanja,budući da sam već na drugoj plaći dobila van ovršnu naplatu na trećinu plaće.Dobila sam zahtjev za javnu dražbu koju sam uspjela odgoditi do 9.mj,2017.Vlasnik sam polovice stana od 52 kvadrata,drugu polovicu posjeduje brat.Majka sam dvoje djece od 18 i 14 godina.Imam hrpu ovrha,koje se uglavnom odnose na režije.Jedna je na HRT. Između ostalog ovrha je i na otkup stana. Prihodi su mi plaća od cca 3300kn,kad se oduzme kredit isplata je cca 2300kn,alimentacija od 1200kn i DD u iznosu od 500kn. Unaprijed hvala !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

nema sprance!

 

isti dopis s naslovom: pismo namjere, posaljete banci

u kojemu objasnite i predlozite sve sto imate za reci...

navedete sve bitne podatke, ime prezime, oib, br. ugovora. itd...

 

iskreno ne znam sto im mozete ponuditi da ih umirite...

 

mozete pokusati reprogramom kredita, kod postojece banke, ili neke druge manje banke koje su se pokazale susretljivije kod blokiranih...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija