Jump to content

voznja cestom u izgradnji


virtalni

Preporučene objave

našla sam opće uvjete za AO iz Croatia osiguranja, u tim općim uvjetima ne piše ništa o takvom slučaju, pa smatram da ne bi bilo isključenja iz osiguranja (AO je obično stroži, a AK još blaži po pitanju uključenih rizika). Ako nema nekih drugih razloga za isključenje iz osiguranja (alkoholiziranost, upotreba vozila suprotno svrsi za koju je namijenjena itd.), mislim da to ne bi smio biti razlog za odbijanje naknade materijalne štete, tim više što je to jedini pristup kući osiguranika.

No, ne isključujem mogućnost da će me sudska praksa ili neki drugi komentator opovrgnuti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

hvala vam na odgovoru!

 

lijepo ste objasnili,

 

nadam se da u najgorem slucaju, ako steta nastupi, da ce sve biti kako kazete.

 

našla sam opće uvjete za AO iz Croatia osiguranja, u tim općim uvjetima ne piše ništa o takvom slučaju, pa smatram da ne bi bilo isključenja iz osiguranja (AO je obično stroži, a AK još blaži po pitanju uključenih rizika). Ako nema nekih drugih razloga za isključenje iz osiguranja (alkoholiziranost, upotreba vozila suprotno svrsi za koju je namijenjena itd.), mislim da to ne bi smio biti razlog za odbijanje naknade materijalne štete, tim više što je to jedini pristup kući osiguranika.

No, ne isključujem mogućnost da će me sudska praksa ili neki drugi komentator opovrgnuti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija