Jump to content

kradja


Anita2405

Preporučene objave

Dobar dan,

 

prije dva dana sam pokrađena, ukradene su mi stvari iz stana u roku 10 minuta koliko me nije bilo u istom.

Oštećena sam za minimalno 35000 kuna.

U torbici koja je ukradena bio je Iphone 6s.

Sve je prijavljeno policiji, napravljen očevid.

Tragova nema iako su razvaljena balkonska vrata i razbacane stvari po stanu. Rečeno mi je da se ne mogu uzeti otisci sa tkanine.

 

Ujutro kada sam otišla u policiju, oni su me skoro istjerali va da oni neznaju ništa. Nisu locirali mobitel.

 

Da su u tih dva sata što su radili očevid locirali moj mobitel znali bi gdje je lopov jer sam stalno zvala na njega.

 

Koja su moja prava kao oštećenoj, izgubila sam sve dokumente, novac, nakit, mobitel.. apsolutno sve vrijedno.

 

U policiji mi samo govore neka čekam, a što da čekam???

Zapisnik ne mogu dobiti jer sam fizička osoba.

Pokradena sam i još mi govore da ne mogu ništa napravit u vezi toga!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ne možeš dobiti zapisnik, ali možeš dobiti potvrdu da si prijavila kazneno djelo. Potvrda se inače vadi za osiguranje, a ako ga nemaš, onda ti ona ne treba (u njoj je samo ono što si prijavila, nema novih podataka).

 

I da, nemaš ništa pametno za napraviti nego čekati. Ako se mobitel može pronaći, to će i napraviti (bez obzira što je u međuvremenu ugašen i bez obzira na protek vremena). Ako možeš, trebala bi si osigurati taj balkon ili druga mjesta mogućeg ulaska da se nešto takvo ne bi ponovilo.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija