Jump to content

ovrha, koji iznos platiti


Kike111

Preporučene objave

Poštovani, došlo mi je rješenje o ovrsi i zanima me koji iznos mora platiti i kome. na prvoj stranici piše da moram isplatiti iznos od 221,71 kn a na drugoj strani su nastali troškovi i predvidivi troškovi, moram li platiti sve ili samo dug+nastali troškovi i plaćam li sve na račun ovrhovoditelja?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani, došlo mi je rješenje o ovrsi i zanima me koji iznos mora platiti i kome. na prvoj stranici piše da moram isplatiti iznos od 221,71 kn a na drugoj strani su nastali troškovi i predvidivi troškovi, moram li platiti sve ili samo dug+nastali troškovi i plaćam li sve na račun ovrhovoditelja?

 

Plaćate iznos dugovanja + nastale troškove + zatezne kamate sve na račun ovrhovoditelja! Za točan iznos na dan kad želite podmiriti obavezno kontaktirajte ovrhovoditelja i njegovog opunomoćenika zbog izračuna točnog iznosa zateznih kamata! Po uplati potvrdu o uplati pošaljite opunomoćeniku ovrhovoditelja (odvjetničkom društvu) ili samom ovrhovoditelju ako opunomoćenik ne postoji OBAVEZNO PREPORUČENO SA POTVRDOM PRIMITKA kako se ne bi dogodilo da vas ponovo ovrše pod izgovorom da nisu znali da ste izvršili uplatu!:vjeruj:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija