Jump to content

Poziv na razgovor u policiju


momo111

Preporučene objave

Kao što je rekao G-man, otići i vidjeti o čemu se radi. S obzirom da ne znamo o čemu se radi, ne možemo te drugačije savjetovati, jer se takve situacije mogu zakomplicirati na hrpu različitih načina.

 

S obzirom da možeš odbiti bilo što reći, bolje otići i vidjeti o čemu se radi. Ako su poslali poziv, doći će do tebe, ovako ili onako, pa je onda bolje da ti kontroliraš situaciju...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

S obzirom da možeš odbiti bilo što reći, bolje otići i vidjeti o čemu se radi. Ako su poslali poziv, doći će do tebe, ovako ili onako, pa je onda bolje da ti kontroliraš situaciju...

 

Pa poziv i je došao do mene, bio mi je prometni policajac na vratima s pozivom koji sam potpisao. Piše u svojstvu građanina iz članka 207. zakona o ZKP.

 

Ažurirano

 

Kako se mogu sve zakomplicirati stvari?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 godina kasnije...

Pitam jer sam podnijela kaznenu prijavu za nametljivo ponasanje,doticna osoba je prilozila dokumentaciju te iz zdravstvenih razloga nije ispitana kao osumnjicenik..na policiji su predali sve drzavnom odvjetnistvu i prebacuju lopticu na njih a drzavno odvjetnistvo prebacuje lopticu na policiju i tvrde kako policija odlucuje kada ce biti pozvana na ispitivanje...meni su poruke prestale stizati,pa se bojim da to sve drzavno odvjernistvo bude odbacilo i nece ici dalje a ja kao i svi samo zelim svoju istinu i pravdu...neznam tko tu koga i zasto ali bi molila da mi savjerima i praksom ako ju znate,pomognete da znam sto mi je dalje ciniti...

 

na policiji su mi rekli da uz svu svoju tehniku nisu locirali broj preko imei-a...istina je da je broj na karticu..ne želim ispasti blesava ali nekako mislim da je to ipak moguće jer je broj aktivan...

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
, KATARINA K. je napisao:

ok...a dali je u protokolu kod takvog prvog izostanka s ispitivanja,da se osumnjicenik mora nakon nekog vremena ponovno pozvati na ispitivanje?

Nema zakonom propisanog roka odnosno neki orijentiri bili bi slobodni termini za ispitivanje i zdravstveno stanje okrivljenika.

Možete pisati požurnicu na DORH.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija