Jump to content

Razvod?!


ClaraClara

Preporučene objave

Zanima me sto je potrbno od papira za razvod? Nismo se uspjeli dogg.za sporazumni nego ce kako mi je rekao suprug predati tuzbu za razvod(zbog nekog njegovog hira)!

Nemamo djece..pa mislim da bi to moglo ici brze! Neznam!

Suprug mi je 3.puta prijavljen za obiteljsko nasilje..a zadnji puta dobio i presudu i zabranu pristupa..zabranu komuniciranja i uznemiravanja na godinu dana!

Ako je ????predao tuzbu na sud....sto ja mogu ocekivati na sudu?

Kako uopce tece razvod?

Sorry...nemam pojma

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Zanima me sto je potrbno od papira za razvod? Nismo se uspjeli dogg.za sporazumni nego ce kako mi je rekao suprug predati tuzbu za razvod(zbog nekog njegovog hira)!

Nemamo djece..pa mislim da bi to moglo ici brze! Neznam!

Suprug mi je 3.puta prijavljen za obiteljsko nasilje..a zadnji puta dobio i presudu i zabranu pristupa..zabranu komuniciranja i uznemiravanja na godinu dana!

Ako je ????predao tuzbu na sud....sto ja mogu ocekivati na sudu?

Kako uopce tece razvod?

Sorry...nemam pojma

Pošto nemate djece, kako i sami navodite, smatram da će se Vaš brak vrlo brzo razvesti, jer su kod Vas bračni odnosi teško i trajno poremećeni, što se isčitava iz Vašeg posta, te su ispunjeni svi uvjeti sukladno čl. 51. st. 2. Obz da sud razvede isti..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

ne treba mu opravdanje...

ako isti glase na njega, ovrsiti ce ga...

 

a mozete zatraziti privremenu mjeru uzdržavanja za dijete i vas.

 

http://www.iusinfo.hr/DailyContent/Topical.aspx?id=18640

 

podnijela sam zahtjev za razvod braka prije 3 mjeseca, od tada suprug neće plaćati račune niti ikakve troškove uz oporavdanje da ih je on plaćao do sada, čak ni hranu ne kupuje ni meni ni sinua a aj ne radim, što napraviti
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

u tome i je problem, stan je na meni ( naslijeđen je ) a i većina računa dolazti na mene čak je tužbom preko svog advokata stavio zabilježbu za uttvrđenje prava vlasništva za 173 stana šo ja mogu pobiti dokazima da je stan naslijeđen ali za to treba novaca i vremea, kako preživiti s njim nema dogovora, nakon razvoda ima pravo na diobu bračne stečevine što nije nikako 1/3 stana.

- okoji je način da tražim mjeru privremenog uzdržavanja barem da pokriva svoje troškove

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

u tome i je problem, stan je na meni ( naslijeđen je ) a i većina računa dolazti na mene čak je tužbom preko svog advokata stavio zabilježbu za uttvrđenje prava vlasništva za 173 stana šo ja mogu pobiti dokazima da je stan naslijeđen ali za to treba novaca i vremea, kako preživiti s njim nema dogovora, nakon razvoda ima pravo na diobu bračne stečevine što nije nikako 1/3 stana.

- okoji je način da tražim mjeru privremenog uzdržavanja barem da pokriva svoje troškove

Bilo bi Vam najbolje da se obratite lokalnoj upravi i samoupravi, županiji, te, ako ispunjavate uvjete, zatražite besplatnu sekundarnu pravnu pomoć, mislim da ispunjavate uvjete s obzirom na navedeno, a također i djelatnicima CZSS, kako Vam je već sugerirano

Sretno.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

..iako ima sudsku zabranu priblizavanja..zabranu uznemiravanja i blo kakvog komuniciranja...i nakon zadnje opomene od djelatnika krim.sektora...fa ozbiljno shvati vaznost slucaja....on kao da nije ni rijeci rszumio.

Zove po 40 puta u noci u svako doba...pise odvratne poruke...sad je poceo ufino pidati da bolje sto prije napusti;pazi sad ovu izjavu::::njegov grad inace se necu dobro provesti.

Pa pise da ce mi na posao doci praviti probleme..pa da ce me strpat u zatvor ...a on je 3 puta progl.krivim za nasilje u obitelji...zbog psihickog malzretiranja..da se ka bojim hodati sama gradom.polic.me konzsktita svaki tjedan..ali ksd na direktne prijetnje smrcu.damobga opominju mada krsi sudsku zabranu.

Sto se meni mora dogoditi da ga zatvore?? Ja hocu rszvod on nece sporszno...i ksze da je predao proje 40bdana tuzbu za rszvod...medjutim....osobno dam bila na sudu u pisarnici i intresirala se da vidim ksd bi.mogla ocekivsti..ali nije ni predao.

Nsravno jos jedna njegova olizmisljotina!!!

 

Dali mogu rszvod ..ako rszlog prilozim njegove presude i sto je kaznjavan za nasilje u obitelji.?? Redovito konzumira opijate i ksd je pod tim...onds pise..zove...vrids...snima glasovne poruke ljigavog sadrzaja....pokusavam ostati mirna..jer mi je dijagnosticiran

Non-hodsking B imunofenotip CD+20 i sve mi se ovo odrazava na moj mir kojeg nreeemam.

Lp

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Za pokretanje tuzbe za razvod braka vam prakticki ne treba razlog - samo navedete ne slaganje karaktera...

 

https://gov.hr/moja-uprava/obitelj-i-zivot/brak-izvanbracna-zajednica-zivotno-partnerstvo/razvod-braka/171

 

 

..iako ima sudsku zabranu priblizavanja..zabranu uznemiravanja i blo kakvog komuniciranja...i nakon zadnje opomene od djelatnika krim.sektora...fa ozbiljno shvati vaznost slucaja....on kao da nije ni rijeci rszumio.

Zove po 40 puta u noci u svako doba...pise odvratne poruke...sad je poceo ufino pidati da bolje sto prije napusti;pazi sad ovu izjavu::::njegov grad inace se necu dobro provesti.

Pa pise da ce mi na posao doci praviti probleme..pa da ce me strpat u zatvor ...a on je 3 puta progl.krivim za nasilje u obitelji...zbog psihickog malzretiranja..da se ka bojim hodati sama gradom.polic.me konzsktita svaki tjedan..ali ksd na direktne prijetnje smrcu.damobga opominju mada krsi sudsku zabranu.

Sto se meni mora dogoditi da ga zatvore?? Ja hocu rszvod on nece sporszno...i ksze da je predao proje 40bdana tuzbu za rszvod...medjutim....osobno dam bila na sudu u pisarnici i intresirala se da vidim ksd bi.mogla ocekivsti..ali nije ni predao.

Nsravno jos jedna njegova olizmisljotina!!!

 

Dali mogu rszvod ..ako rszlog prilozim njegove presude i sto je kaznjavan za nasilje u obitelji.?? Redovito konzumira opijate i ksd je pod tim...onds pise..zove...vrids...snima glasovne poruke ljigavog sadrzaja....pokusavam ostati mirna..jer mi je dijagnosticiran

Non-hodsking B imunofenotip CD+20 i sve mi se ovo odrazava na moj mir kojeg nreeemam.

Lp

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

..iako ima sudsku zabranu priblizavanja..zabranu uznemiravanja i blo kakvog komuniciranja...i nakon zadnje opomene od djelatnika krim.sektora...fa ozbiljno shvati vaznost slucaja....on kao da nije ni rijeci rszumio.

Zove po 40 puta u noci u svako doba...pise odvratne poruke...sad je poceo ufino pidati da bolje sto prije napusti;pazi sad ovu izjavu::::njegov grad inace se necu dobro provesti.

Pa pise da ce mi na posao doci praviti probleme..pa da ce me strpat u zatvor ...a on je 3 puta progl.krivim za nasilje u obitelji...zbog psihickog malzretiranja..da se ka bojim hodati sama gradom.polic.me konzsktita svaki tjedan..ali ksd na direktne prijetnje smrcu.damobga opominju mada krsi sudsku zabranu.

Sto se meni mora dogoditi da ga zatvore?? Ja hocu rszvod on nece sporszno...i ksze da je predao proje 40bdana tuzbu za rszvod...medjutim....osobno dam bila na sudu u pisarnici i intresirala se da vidim ksd bi.mogla ocekivsti..ali nije ni predao.

Nsravno jos jedna njegova olizmisljotina!!!

 

Dali mogu rszvod ..ako rszlog prilozim njegove presude i sto je kaznjavan za nasilje u obitelji.?? Redovito konzumira opijate i ksd je pod tim...onds pise..zove...vrids...snima glasovne poruke ljigavog sadrzaja....pokusavam ostati mirna..jer mi je dijagnosticiran

Non-hodsking B imunofenotip CD+20 i sve mi se ovo odrazava na moj mir kojeg nreeemam.

Lp

 

Poštovana, kao što sam Vam u svom prvom postu napisao, po Vašim navodima, razvidno je da su kod Vas bračni odnosi teško i trajno poremećeni, tj. ispunjeni su uvjeti da, primjenom čl. 51. st. 2. Obz, zatražite rastavu braka, priložite sve što navodite kao dokaz, te da sud Vaš brak rastavi..

Sretno

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Neke poruke laznog sadrzaja i okrivljavanja za nesto sto nije istina.poruke stare 4.godine

 

Poštovana ClaraClara, oprostite, zašto si dodatno "komplicirate život" sa podnošenjem nekih prijava?...Imate dovoljno argumenata za podnošenje tužbe radi rastave braka i daljnji normalni život, naravno, ako Vam je to u interesu, a ako bi se i poslije toga navedena djela ponavljala, tada bi Vam bilo sve lakše riješiti..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija