Jump to content

Alimentacija


evilangel

Preporučene objave

pozdrav. zivim u Njemackoj, imam dvoje djece. razisao sam se sa zenom u aprilu prosle godine i od tada placam alimentaciju od 620 e za oboje djece. medjutim, odlucili smo da se razvedemo u Bosni, i razveli smo se u januaru ove godine. bivsa zena je navela da zeli da placam 150 e po djetetu i sud je donio presudu. svojoj advokatici u Njemackoj, sam dostavio presudu prevedenu na Njemacki i ona je rekla da vjerovatno necu vise morati placati 310 e po djetetu, jer je vec jedan sud odlucio da placam 150 e. sljedeci mjesec imam familijarni sud, pa cu vidjeti da li ce to uzeti u obzir. zanima me da li je neko imao ovakvo iskustvo. samo da napomenem, da ja nemam nista protiv to sto dajem i po 610 e mjesecno, nego bivsa zena te pare trosi na sebe, djeci nista ne kupuje, kad ih posalje meni uvijek traze od mene jos para i govore mi da im ja nikad nista ne dajem nego da mama kupi od svojih para koliko moze

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija