Jump to content

razvod ,imovina


Zizs

Preporučene objave

Postovani.Moj muz i ja smo zajedno uredivali kucu od njegovog oca koji zivi sa nama.Na tu kucu sam ja dignula kredit di sam ja bila korisnik kredita a njegov otac suduznik i zalozni duznik.Otac je reko da je ta kuca njegova dok je ziv a posliije ce bit od mog muza.Kredit je vec isplacen.Nemamo djece.U zadnje 3god.smo razdvojeni ja zivim u inozemstvu a on u hr.Dolazim jednom godisnjem.Posto smo zajedno uredivali tu kucu zanima me kakva imam prava poslije razvoda. Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ako hoce, moze vam dati sto hoce...

 

ali pravno gledajuci, u najgorem slucaju sudskoga postupka upitno je koliko bi vi uspjeli dokazati, da je sav novac isao na uredjenje, od svjedoka, racuna, itd... , ulaganjem ste poboljsavali kvalitetu obiteljskoga zivota.

 

pola iznosa necete dobiti definitivno (u slucaju tuzbe)!

 

takodjer njegov otac bi isto takodjer mogao potrazivati najamninu od vas za period od unatrag 5 godina...

 

zato sam vam rekao, da je veeeeliko pitanje isplativosti pokretanja tuzbe...

 

a dogovorom, se mozete dogovoriti sto hocete, ako uspijete naravno...

 

To znaci da me moze isplatiti moj dio.Pola -pola.Ne trazim kucu vec da se me isplati koliko sam ulozila.
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija