Jump to content

Odnosi u obitelji!


LEJA0308

Preporučene objave

Postovani, molim Vas savjet! Moja zarucnica je razvedena i ima dvoje maloljetne djece! Zivimo u stanu sa njenom majkom koja je stan darovala kceri 2012 godine! Ovjeren je darovni ugovor kod javnog biljeznika i dalje se nije "papirologija" provodila! Stan je darodavatelj darovao zbog bojazni da ce bit oduzet od strane banke jer je darodavateljica podigla vise kredita koje nije mogla vracati! U 8. Mjesecu 2016.g darodavateljica kod javnog biljeznika ovjerava aneks ugovoru u kojem pise da ima pravo dozivotnog uzivanja i da daroprimatelj ne smije bacit nista iz stana bez njene suglasnosti! Daroprimatelj zeli vratit stan darodavatelju ali ona ne zeli stan natrag niti ne zeli van iz stana! E tu sad pocinju problemi! Darodavatelj (majka moje zarucnice) je psohicki bolesna osoba i ne zeli se lijecit te svakodnevno psihicki prijeti i maltretira sve oko sebe! Prijavljenja je centru za socijalnu skrb al sve je na pocetku buduci da je gospodja od nedavno u mirovini a radila je u ministarstvu zdravlja na nacelnickoj funkciji pa veze i vezice rade svoje! Zarucnica i ja zelimo se s djecom makbut od nje a ona prijeti da ca djecu poslat u popravni dom a zarucnicu na ulicu! Uz sve to strastveni je sopingoholicar jer mirovinu potrosi u manje od 6 sati i dalje su joj svi krivi sto nema novaca i tu krecu prijetnje! Iz stana ne zeli ne zeli da joj placamo garsonjeru a mi ne zelimo vise zivjet s njom! Odemo li mi iz stana prijeti da nece placat rezije i da ce sve ucinit da zarucnicu blokiraju i da ce jok zagorcat zivot! Oprostite na dugom tekstu al tesko je problem ukratko objasniti!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija