Jump to content

pad s travom


bosko66666

Preporučene objave

pozdrav, prekjucer sam pao sa 20 grama marihuane, dakle, išao sam na izlet sa dva prijatelja na 4 dana u Crikvenicu, i nakon izlaska iz busa nakon nekakvih 10 minuta nasred ceste,od nikud doslovce,dva civilca iz civilnog auta i odma pretres i nasli su to sto su nasli. namjena je bila iskljucivo za osobnu upotrebu i nista drugo sto bi upucivalo na dilanje ne posjedujem(vagica i ostale *****rije). ovo mi je prvi prekršaj pa me zanima sto mogu ocekivati i kada. hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ovako, jedan od mojih frendova je pao sa 2,5 grama, i dosla mu je kazna 3,600 kn. Onda se zaliol, pa su mu spustili na 1,800 i to je platio, mogao se zalit opet, ali mu se jednostavno nije vise dalo zafrkavat s time. Drugi frend je pao s 5 grama kad je isao na otok, isto ga civilci docekali, ne sjecam se sad vise sta je bio rekao kolika mu ja kazna dosla, ali ja mislim da nije bila manja od pet tisuca kuna, takodjer se isao zalit, i sad jos uvijek ceka odgovor, dobrih godinu dana, tako da gledaj, ti si roknuo s 20 grama, dobit ces kaznu sigurno tisucu eura, ako ne i vise, zali se kad ti dodje rjesenje, i valjda ce ti se smilovat posto ti je to prvi put, ali ne ocekuj previse

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Propisana kazna je od 5.000,00-20.000,00 kn.

 

Ukoliko se radi o prvom prekršaju, uz priznanje, kajanje, dosadašnju neosuđivanost i slabije imovinske prilike, to se višestruko smanji (imamo primjera gdje je korisnik dobio 700,00 kn kaznu), a ponekad se prođe i bez kazne, ali uz obvezu liječenja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija