Jump to content

Vraćanje privremenog oduzetog predmeta


dejanlik

Preporučene objave

Prije dva dva tjedna su kod mene u kući pronađene 3 stabljike marihuane, koje sam uzgajao za vlastite potrebe.

Naime od 2009 god. 100 postotni sam invalid sa dijagnozom paraplegija.

Od farmaceutskih ljekova mi je samo postalo još gore, Samo lista "trajne terapija" ima oko desetak teških ljekova dok ostale koje povremeno koristim ili moram kupovati jer ne idu na hzzo-a neću ni nabrajati.

I sama policija je navela je da je "za osobnu uporabu".

Tada mi je oduzet i kompjuter budući nemam mobitel (ne koristim se njime koliko god to bilo čudno) Radi pretrage da se nisam skim dogovarao i sl.

Jasno da nisam. Prošli tjedan dobio sam i poziv uvečer (donio policajac) da će se vještačenje obaviti ujutro rano.

Nisam mogao prisustvovati vještačenju jer nisam za tako kratak rok mogao naći prevoz do suda koji je 75 km daleko.

Zanima me dali mogu tražiti nazad kompjuter, u njemu su mi važni dokumenti skenirani, medicinska dokumentacija i sl.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala svima. ,negdje sam na netu našao da se oduzeti predmeti, nakon pretrage u iznimnim sličajevima mogu vratiti ako su neophodni korisniku. kako je meni kompjuter (osim dokumenata u njemu) potreban za vezu sa svijetom. Možda bi mogao pokušati poslati molbu da mi se vrati. (trenutno pišem sa posuđenog nekog starog)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija