Jump to content

Istekla osobna prije skoro godinu dana- produženje/nova/kazna!? :/


VenomusFlower

Preporučene objave

Eto, što da kažem.

Nisam uopće obraćala pozornost i tek sam prije koji mjesec skužila da mi je osobna istekla.

Inače nigdje ne idem, možda ono, do trgovine il tako nešta, više sam osoba koja vjesi po kući ili po kompjuteru, nisam imala potrebe igdje koristiti osobnu tako da se nisam obazirala.

 

A kad sam skužila prije koji mjesec, stalno sam gledala ono uskoro ću, sljedeći ponedjeljak ili slično i tako je vrijeme proletilo.

A i moram priznat da me već sad duže vrijeme strah uopće i otići jer nisam sigurna hoću li dobiti neku kaznu ili nešto, neam novaca, što je još bolje. -.-

I sad, da li ja uopće spadam pod produživanje osobne ili izradu nove!?

I koje bi dokumente uopće trebala?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nema biljega. Dobijete od tete na šalteru zahtjev i uplatnicu, platite pa s time nazad kod tete kojoj predate to ispunjeno i plačeno i sličicu, ona ispuni obrazac po podacima iz evidencije MUP-a na kojem vi provjerite točnost podataka pa se potpišete, isto napravite na ugovoru o davnju usluga certifiranja, ostavite broj moba na koji će te primiti sms da je OI gotova (ako želite) i to je uglavnom to :-).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 8 mjeseci kasnije...
  • 4 mjeseci kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija