Jump to content

Ljudi pomozite mi


Toonice

Preporučene objave

Imao sam prometnu nesrecu u kojoj sam sa kombijem ulwtio u bus...kombi je totalka i na firmu je a dok sam ga vozio bio sam po utjecajem alkohola(1promil)...sada me firma tereti i firma od busa za stetu...ali me zele oderati da nemam za kruh...postoji li tko da se razumije u takve slucajeve?!

I dobio sam 3100kn kazne od policoje i cekam sud...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

je li bilo ozlijeđenih ili mrtvih? Je li se Vama osobno netko obratio sa zahtjevom za naknadu štete ili ste samo dobili informaciju da će Vas firma teretiti, kao i firma od busa? Je li kazna od policije već plaćena, tj. radi li se o prekršajnom nalogu na koji ste prigovorili ili ste to već podmirili? Za što je sud?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

je li bilo ozlijeđenih ili mrtvih? Je li se Vama osobno netko obratio sa zahtjevom za naknadu štete ili ste samo dobili informaciju da će Vas firma teretiti, kao i firma od busa? Je li kazna od policije već plaćena, tj. radi li se o prekršajnom nalogu na koji ste prigovorili ili ste to već podmirili? Za što je sud?

 

 

 

 

Kazne su bile za ne nosenje vozacke i osobne te kazna za ne odrzavanje razmaka vozila,kazna za izazivanje prometne nesrece sa materijalnom stetom pod utjecjem alkohola..info sam dobio od svoje direktorice. Da ce me teretiti....bije bilo niti ozljedjenih niti mrtvih...vozac busa i ja. Kazne sam mislio platiti u roku 3 dana da si smanjim troskove...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Imao sam prometnu nesrecu u kojoj sam sa kombijem ulwtio u bus...kombi je totalka i na firmu je a dok sam ga vozio bio sam po utjecajem alkohola(1promil)...sada me firma tereti i firma od busa za stetu...ali me zele oderati da nemam za kruh...postoji li tko da se razumije u takve slucajeve?!

I dobio sam 3100kn kazne od policoje i cekam sud...

 

eh, može biti skupo konzumiranje alkohola.

 

kad piješ ne vozi.

nema više pomoći.

 

Ažurirano

 

Kazne sam mislio platiti u roku 3 dana da si smanjim troskove...

 

a popravak busa i kombija?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Imao sam prometnu nesrecu u kojoj sam sa kombijem ulwtio u bus...kombi je totalka i na firmu je a dok sam ga vozio bio sam po utjecajem alkohola(1promil)...sada me firma tereti i firma od busa za stetu...ali me zele oderati da nemam za kruh...postoji li tko da se razumije u takve slucajeve?!

I dobio sam 3100kn kazne od policoje i cekam sud...

 

Sad , šta je tu je...nimalo pametno ali dogodilo se i sada treba vidjeti kako dalje.

 

Uzmi odvjetnika koji se bavi isključivo tom problematikom, problematikom prometnih i odšteta. Proguglaj malo i nači češ nekoga takvog 100 %.

 

Uz njegovu stručnu pravnu pomoć postoji šansa da ti se kazna i terećenje za štete smanji na minimum minimuma.

 

Svakako ćeš biti kažnjen ali je sada bitno da ta kazna bude što manja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

KKazne sam mislio platiti u roku 3 dana da si smanjim troskove...
Nema plaćamka u roku 3 dana i smanjenja 50% jer ide optužni prijedlog pa je plaćanje 2/3 u zadanom roku od suda.

 

Uz njegovu stručnu pravnu pomoć postoji šansa da ti se kazna i terećenje za štete smanji na minimum minimuma.

neće mu previše odvjetnik smanjit kaznu nego sam uz kajanje,priznanje,itd itd

 

A šteta će bit određena prema pravilima osiguranja tj.procjeni.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija