Jump to content

Povlacenje iskaza.


ClaraClara

Preporučene objave

Clara, ako ćete ući u ovu priču, onda protiv vas gotovo sigurno ide kazneni postupak za kvalificirani oblik davanja lažnog iskaza.

 

Kažem gotovo sigurno, jer će se postaviti i pitanje zašto "povlačite iskaz", da li možda zbog prijetnji druge strane ili vam ga je žao ili nešto treće, pa se to može percipirati kao manipuliranje pravosudnim sustavom, na što su ljudi u njemu alergični.

 

Po mom mišljenju, jedino bitno ovdje je što se stvarno desilo, dakle da li je vaš prvi iskaz odraz stvarnog stanja ili ste lagali. Imajte na umu i činjenicu da, ako učinite ovo na što se spremate, a zlostavljanja je bilo i ono će se ponoviti (a vjerujte mi da će se ponoviti obzirom se ljudi iznimno teško mijenjaju), idući put kad se desi, rijetko tko će vam povjerovati. Ne bi bilo prvi put da se takvo što desi, a naknadne posljedice mogle bi biti i fatalne.

 

Vaša odluka.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nisam imala mira ..morala sam provjeriti na prekrsajnom sudu kod sudkinje u vezi ovog slucaja.Presuda jos nije prsvomocna jer je ulozena zalba...medjutim ...gosp.sudkinja mi govori da ja i tako ne mogu promjeniti tu nista.Da "gospodin" ceka da vidi hoce li mu uvaziti zalbu ili ne.

 

Ažurirano

 

Zalba je na Vrhovnom sudu u zg.za prva dva preksraja su ga odbili.Dali jemoguce ds mu i sad odbiju zalbu jer je ponovio vec pocinjeno djelo 3.puta?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija