Jump to content

nema duga na fini


sandra0402

Preporučene objave

Pozdrav!

Imam dug prema vipu iz 2010. godine, koji nisam mogla otplacivati jer sam bila student, poslije toga na porodiljnom, tako da jos uvijek nisam radila. Na racunu je neko vrijeme bio novac koji sam zaradila radom preko student servisa, za koji sam ocekivala da ce vip skinuti ali to se nije dogodilo. Kad je bio aktualan otpis duga otisla sam u finu informirati se o dugu, medutim rekli su mi da nemam nikakav dug. Tad sam (umjesto da sam provjerila u vipu) pomislila da su roditelji sigurno rijesili dug pa zaboravili, ili da je vip nekako zagubio moje podatke jer sam se udala. Prosle godine sam nazvala vip jer sam cula za slicnu situaciju i rekli su mi da imam dug od nekih 7000 kuna (u pocetku je bio 3000), i da je banka zeznula sto nije informirala finu o dugu. Od dokumenata imam samo rjesenje o ovrsi iz 2010. Zanima me postoji li ikakva nada da se dug ne naplati, umanji, bilo sto? Nenaplativost duga mozda? Ima li ikakvog drugog rjesenja osim zaduzivanja na drugu stranu kako bi se ovaj dug platio prije nego naraste na neku astronomsku cifru?

 

Hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija