Jump to content

tražim odvjetnika - ispravljen prijedlog za ovrhu


Vancira

Preporučene objave

Poštovani,

Dobila sam zaključak da moram dostaviti sudu ispravljen prijedlog za ovrhu jer nisam navela sredstvo ovrhe.

 

Molim preporuku odvjetnika kome se mogu javiti da mi to napiše.

 

Riječ je o zaostacima alimentacije. Zadnje sam prema zahtjevu suda poslala pojedinačne isnose po mjesecima i oib ovršenika. Također je u tom prijedlogu pisalo slijedeće:

Odreduje se ovrha

Zaplijenom novčanih sredstava po svim računima i oročenim novčanim sredstvima u svim bankama prema osobnom identifikacijskim broju ovršenika, bez njegove suglasnosti i bez obzira ako u osnovi za plaćanje nije određena ovrha na novčanim sredstvima po svim računima

i oročenim novčanim sredstvima radi naplate iznosa po Rješenju kao i troškova ovog ovršnog postupka.

 

I nije mi jasno što sada još treba.

Molim pomoć jer mi je rok 15 dana kako mi ne bi potražvanje postalo nevažeće.

 

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sredstva ovrhe kod novčane tražbine su pljenidba i prijenos. Nedostaje Vam prijenos u Vašem prijedlogu. Samo napišite ''Zaplijenom novčanih sredstava po svim računima i oročenim novčanim sredstvima u svim bankama prema osobnom identifikacijskim broju ovršenika, bez njegove suglasnosti i bez obzira ako u osnovi za plaćanje nije određena ovrha na novčanim sredstvima po svim računima i oročenim novčanim sredstvima radi naplate iznosa po Rješenju kao i troškova ovog ovršnog postupka te njihovim prijenosom na račun ovrhovoditelja.''

 

Ako uspijete otići do sutkinje, vjerujem da će Vam i ona sama neslužbeno dati savjet što ne valja, pa da ćete uspjeti to ispraviti i sami, bez odvjetnika. Mislim da nema smisla da plaćate odvjetnika za ovo...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sredstva ovrhe kod novčane tražbine su pljenidba i prijenos. Nedostaje Vam prijenos u Vašem prijedlogu. Samo napišite ''Zaplijenom novčanih sredstava po svim računima i oročenim novčanim sredstvima u svim bankama prema osobnom identifikacijskim broju ovršenika, bez njegove suglasnosti i bez obzira ako u osnovi za plaćanje nije određena ovrha na novčanim sredstvima po svim računima i oročenim novčanim sredstvima radi naplate iznosa po Rješenju kao i troškova ovog ovršnog postupka te njihovim prijenosom na račun ovrhovoditelja.''

 

Ako uspijete otići do sutkinje, vjerujem da će Vam i ona sama neslužbeno dati savjet što ne valja, pa da ćete uspjeti to ispraviti i sami, bez odvjetnika. Mislim da nema smisla da plaćate odvjetnika za ovo...

 

sad sam ovo vidjela, i ja sam isto odgovorila na drugoj temi :)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija