Jump to content

Ulaganje u kuću - bojler


abla

Preporučene objave

Molim Vas za odgovor. Prije nekoliko godina kupila sam majci bojler. Majka je starijem bratu prepustila stan (u kući) i preselila se u drugi koji smo joj isto uredili. S obzirom da sam trenutno bez novaca a majci smo morali kupiti još jedan bojler za novi stan, imam li prava prodati isti (s kojim se trenutno koristi stariji brat). Bojler se nalazi u zajedničkim prostorijama. Za isti imam račun i dokaz da sam ga platila.

 

Hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Cijena bojlera je preko 15.000 kn. I da kuća ima tri stana i nije etažirana.

 

Da malo proguglate vidjela bi da su plinski kombi bojleri renomiranih tvrtki (neću stavljati linkove da ne reklamiram nikoga) sada na akcijama i ispod 9000 kn.

A po oglasnicima se pristojniji rabljeni primjerci prodaju već po 1500 kn.

 

Nisam baš siguran da biste našla kupca za pristojnu cijenu koji bi si još morao doći skinuti bojler u situaciji u kojoj bi to sigurno završilo incidentom sa pozivanjem policije.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da malo proguglate vidjela bi da su plinski kombi bojleri renomiranih tvrtki (neću stavljati linkove da ne reklamiram nikoga) sada na akcijama i ispod 9000 kn.

A po oglasnicima se pristojniji rabljeni primjerci prodaju već po 1500 kn.

 

Nisam baš siguran da biste našla kupca za pristojnu cijenu koji bi si još morao doći skinuti bojler u situaciji u kojoj bi to sigurno završilo incidentom sa pozivanjem policije.

 

Bez obzira na incident policije da li imam pravo uzeti svoj bojler?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija