Jump to content

Snimanje razgovora


Chijamas

Preporučene objave

Poštovanje,

 

Zanima me , kad unaprijed, na početku telefonskog razgovora kažem -ovaj razgovor se snima, a osoba s druge strane kaže da isto ne dopušta, sto mi je činiti s obzirom da ja želim snimiti razgovor s dotičnom osobom, koja predstavlja instituciju.

 

Pozvan sam na razgovor od strane osobe tj.institucije zbog prijave protiv mene. Zanima me mogu li na razgovor u sve javne institucije uzeti advokata, ili snimati razgovor koji ćemo voditi.

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Zanima me mogu li na razgovor u sve javne institucije uzeti advokata.
Odvjetnik služi kao pomoć za ostvarivanje i snalaženje u pravim stvarima stoga ne vidim zašto ne biste mogli povesti odvjetnika sa sobom na bilo koje mjesto, pogotovo ako postoji neka prijava protiv Vas.

 

Ja na svaki službeni poziv u CZSS vodim odvjetnika iako je kružila priča kako oni to "ne žele" i kako se tamo vode razgovori o "privatnim stvarima" (citiram članicu stručnog tima CZSS). Zašto im nije drago da se dolazi s odvjetnikom, to je poznato većini očeva koji se zalažu za dobrobit svoje djece i/ili za skrbništvo.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Odvjetnik služi kao pomoć za ostvarivanje i snalaženje u pravim stvarima stoga ne vidim zašto ne biste mogli povesti odvjetnika sa sobom na bilo koje mjesto, pogotovo ako postoji neka prijava protiv Vas.

 

Ja na svaki službeni poziv u CZSS vodim odvjetnika iako je kružila priča kako oni to "ne žele" i kako se tamo vode razgovori o "privatnim stvarima" (citiram članicu stručnog tima CZSS). Zašto im nije drago da se dolazi s odvjetnikom, to je poznato većini očeva koji se zalažu za dobrobit svoje djece i/ili za skrbništvo.

 

Odlično, kad je tako mozete mi reci koliko Vas košta prisustvo odvjetnika na saslušanju?

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dakle, kao što je rečeno - odvjetnik može doći, to je vaše pravo i tu problema neće biti.

 

Glede snimanja, tu bi problema moglo biti, jer jednako kao što vi imate pravo uz najavu snimati, isto tako i osoba koju se snima ima pravo ne sudjelovati u tome, a u tom slučaju, razgovor se neće odviti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija