Jump to content

100.000 tema na Legalis portalu!  Nakon 16 godina od pokretanja ove stranice, dana 31.07.2019. na Legalis portalu je pokrenuta 100.000-ta tema. Time je na ovom portalu raspravljeno više od 100 tisuća pravnih pitanja, i to kroz 526.000 pojedinačnih objava korisnika. U ovom trenutku Legalis portal broji 90.700 registriranih korisnika.

novanaforumu

Šta je s legalisom u zadnje vrijeme?

Preporučene objave

Pozdrav ekipi s legalisa. Već vas dugo pratim i puno puta sam našla odgovore na svoja pitanja,ali sad sam se odlučila i registrirat da bi mogla pitat šta ne valja s legalisom u zadnje vrijeme? Svako malo se dogodi da se stranici ne može pristupiti i to satima.Pošto to traje par mjeseci zanimalo me u čemu je stvar,zašto se ne može popravit problem?

Pozdrav svima i hvala vam jer ste mi sto puta pomogli!

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Nažalost, imamo poteškoća zadnjih mjeseci, a kako smo limitirani i ljudstvom i sredstvima, molimo za razumijevanje. Radimo na tome i nadam se da ćemo uskoro konačno riješiti probleme i da će portal funkcionirati kao i prije.

Hvala Vam na lijepim riječima.

Podijeli ovu objavu

U tijeku je migracija na novi sustav (da skratim) i za kratko bi sve trebalo profunkcionirati i ostati u funkciji.

Molimo za još malo strpljenja. Prema ovome što već sada vidimo, isplatit će se.:-)

Podijeli ovu objavu

Total offtopic.. pišem ovdije jer jedino ovu stranicu mogu otvoriti,,naime,na Legalis ne mogu,nikako,,baca mi ovo kaj sam stavil u privitak....

Screenshot.jpg

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad