Jump to content

Tehnički problemi s korištenjem foruma


emka

Preporučene objave

  • drot13 je promijenio naziv u Tehnički problemi s korištenjem foruma
  • drot13 pinned this forumu

I to se uglavnom dešava na Internet Exploreru, pa kao što reće Drot klikne se (prijavljen) na Teme te na IP Board zadana, i onda je sve OK. Prilikom odjave i ponovnog ulaska na Legalis forum, ponovno će te biti u Legalis IPS Elegant (razvučenoj) temi ali nakon prijave sustav vas automatski prebaci na nerazvučenu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

jel postoje problemi sa porukama?

 

kad idem na novu poruku ili člana pa njemu poruku izbacuje mi da je pretinac pun i da izbrišem dio poruka.....izbrisao sam pola poruka i opet ista poruka......međutim kad šaljem poruku članovima s kojima sam već imao dopisivanje porukama onda to slanje radi.....što znači da nije problem u prepunom pretincu....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 3 sati , gorand je napisao:

jel postoje problemi sa porukama?

 

kad idem na novu poruku ili člana pa njemu poruku izbacuje mi da je pretinac pun i da izbrišem dio poruka.....izbrisao sam pola poruka i opet ista poruka......međutim kad šaljem poruku članovima s kojima sam već imao dopisivanje porukama onda to slanje radi.....što znači da nije problem u prepunom pretincu....

Vidi što ti piše gore desno pod "used xy% messenger storage"..ako je preko 100% ne radi slanje. No možda pokušavaš poslati por nekome kome je isto pretinac pun pa je neće poslati.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

evo sad sam poslao odgovor na nju tebi i ne izbacuje mi da ne mogu poslati......ali kad idem na tvoj nick pa da ti pošaljem neku novu poruku izbaci mi poruku da mi je pretinac pun..........

mogu ja sad probati izbrisati sve poruke (ali nije mi baš cilj) iako sam izbrisao 50%......ali bi morao znati da je baš stvar punog pretinca jer možda je neka greška.......

jel kod Vas između funkcioniraju poruke?

 

@spitfire poslao sam i tebi,jel si ti primio?

uređeno: od gorand
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 3 minuta, gorand je napisao:

evo sad sam poslao odgovor na nju tebi i ne izbacuje mi da ne mogu poslati......ali kad idem na tvoj nick pa da ti pošaljem neku novu poruku izbaci mi poruku da mi je pretinac pun..........

mogu ja sad probati izbrisati sve poruke (ali nije mi baš cilj) iako sam izbrisao 50%......ali bi morao znati da je baš stvar punog pretinca jer možda je neka greška.......

jel kod Vas između funkcioniraju poruke?

 

evo mogu potvrditi da je ono sto goran kaze istina.

 

kliknu na gorana, pa na poruke i izbaci mi ovu gresku sa slike. a pretinac sigurno nije pun...

 

 

x.jpg

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 5 minuta, gorand je napisao:

@spitfire poslao sam i tebi,jel si ti primio?

Yeap, i odgovorio..jesl jasnije sad?..dakle, kad se šalju poruke nekome s kime se već komuniciralo prije, poruke se mogu dobiti ili posalti bez obzira je li pretinac pun..tako sam ja tvoju dobio i odgovorio na nju iako je moj pretinac pun 350%..ali ja ne mogu od nekoga, s kim do sada nisam komunicirao preko pp, dobiti poruku, niti je mogu poslati nekome nepoznatome dok ne ispraznim pretinac...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ima sad tu jedna dodatna stvar....ja i @drot smo prije razmjenili neke poruke...i unatoč tome on kaže da od mene nije dobio poruku koju sam poslao.......a maloprije je on meni poslao posve novu poruku (koju recimo ti meni nisi uspio) koju sam ja dobio.....i odgovorio na nju,samo još nemam od njega povratnu informaciju.....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

izgleda da postoji ozbiljniji problem sa tim porukama........kad je bio ovaj problem izbrisao sam sve poruke ...i poslije toga sam jednom članu poslao poruku....malo mi čudno što nije odgovorio.....pa danas probao drugom članu poslati porukom i ponovo ta famozna poruka da je pretinac pun..........

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

o ovom problemu smo već pisali......međutim,poslušao sam savjet da se izbrišu sve poruke....i tad sam izbrisao sve poruke i poslao sam jednoj osobi poruku i tad je to uspjelo i mislio sam da je problem bio u tome.....međutim danas sam htio poslati drugoj osobi poruku i ponovo taj problem....znači ima samo jedna poslana poruka u mom sandučiću....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 godina kasnije...
  • 1 godina kasnije...
, demone je napisao:

Dali se moze zamoliti vas (moderatora) da moj racun likvidirate? PLZ?

A ako prekrsim pravila foruma? Kako ili tko me onda izbaci/banuje? Mislim to ja lako mogu da sprovedem, neke "diverzije" po forumu:)

pa napisali ste svega nekoliko postova,zašto vas to toliko "tangira"....niti ste ulazili u neke prepirke/rasprave niti vam nick sugerira osobne podatke.......

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 sati , Mister-X je napisao:

pa napisali ste svega nekoliko postova,zašto vas to toliko "tangira"....niti ste ulazili u neke prepirke/rasprave niti vam nick sugerira osobne podatke.......

EU zakon nudi pravo korisnika da bude "zaboravljen". Jako je cudno, ali i zalosno sto vlasnici ovog foruma drze korisnike "zarobljenima" tj taocima skupljana korisnika i njohovih osobnih podataka. Za forum sto se bavi pravom ovo je sramota. 

 

Zbog toga me "tangira".

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 godina kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija