Jump to content

samirates

Preporučene objave

15.1.2017. godine sam došlepao auto kod autolimara. Pošto se radi o većoj šteti, zatražio me je 10 000kn avansa ( bez ikakve priznanice) što sam mu i dao. Dogovoren je vremenski rok od mj dana te plaćanje ostalog dijela pri završetku radova. Rekao je izdati račun i priložiti specifikaciju troškova. Do današnjeg dana (27.08.2017.) auto mi nije vraćen niti su radovi na pola, kamoli pri kraju. Osoba izbjegava bilo kakav kontakt, a kada se dođe do njega onda uvijek slijede neka izmotavanja i obećanja. Auto kako je stajao dugo sigurno je i povukao vlagu na interijer (odrezao mu je krov i tako stoji), plus ostale stvari poput stajanja tekućina itd. Zanima me uopće kakve bi zakonske korake trebao poduzeti da se taj auto osposobi, novac vrati te nadoknadi eventualna šteta nastala zbog toliko dugog stajanja. Očito je da se radi o nemaru i da sigurno nešto ne štima. Ne znam kako uopće postupiti u nastaloj situaciji. Nikakvi pregovori me ne zanimaju i dogovori pošto se do danas ništa nije napravilo tako da mislim da nema smisla. Trošak tog popravka je zacijelo veći i ja to više nemam namjeru popravljati i dodatno plaćati tako da se više o autu ni ne radi, ako je "propao" neka je ali želim poduzeti zakonske poteze kako bi taj problem riješio. ili totalnim popravkom iako je možda i šteta sada veća ili novčanom isplatom. Unaprijed hvala

20170113_232809.jpg

image-0-02-05-30a3916e3be461fa39b89c83c93cdaceda77a21cbb89f5209e0e6dfc4a4330cb-V.jpg

image-0-02-05-c33f23c89e16d49c624f3d79b8cd9816836be5d5560b8723e6fea6e57355156c-V.jpg

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Složio bih se s Ruby, pa bih samo naglasio po ne znam koji put svima, ako već svjesno nasjedate na priću da će bez ugovora (mehaničar, limar, građ.radovi i sl.) biti jeftinije, dajte pobogu tražite barem priznanicu (potpisanu izjavu s potpisom i murom izvođaća) o danom avansu.

Btw&doduše, sam udarac u bok i nije baš tako jednostavno kvalitetno popraviti, no 6 mj je i više nego dovoljno za popravak oštečenja 2x.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija