Jump to content

Ovrha na placu,poslodavac ne uplacuje


nina29

Preporučene objave

Dakle ovako.Suprug mi je od 2015 zaposlen i po primanju prve place mu je blokiran racun.Otvorio je zasticeni u Fini i kontaktirao poslodavca.Poslodavac je u toj 2015. uplatio dva mjeseca po 800kn i jedan od 500kn.Nakon toga po izvodima iz banke i Fine nije uplacivano nista,a on je ostalih 9mjeseci primao 800kn manju placu. Nakon tih 9mjeseci mu se na zasticeni racun isplacuje puna placa iako na Fini i dalje stoji blokada sto mi djeluje poprilicno nemoguce.Sad ako bi mi netko mogao dati savjet odakle da krenemo kako bi saznali gdje su ti novci zavrsili jer na blokiranom i zasticenom racunu nisu

Hvala unaprijed

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sigurno nisu sjeli? Jer FINA si prva uzme novac za naknade za provedbu ovrha, pa onda to nije niti kod ovrhovoditelja, niti kod ovršenika. To je jedna mogućnost. 

Mogućnost da poslodavac nije uplaćivao na redovni račun ništa također postoji, ali to bi trebalo vidjeti u knjigovodstvu poslodavca (konačno, ako je poslodavac pogriješio, onda on odgovara ovrhovoditelju za štetu koju je time izazvao).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija