Jump to content
annemarie

Izgubljena parnica

Preporučene objave

Imam pitanje,gdje i kod koga mogu zatražiti savjet oko izgubljene parnice? Više ne mogu slušati ucjene i strahovati da ne ostanem bez svega.Imala sam sklopljen ugovor o doživotnom uzdržavanju,temeljem kojeg  sam se upisala kao vlasnik.Do sada se nije vratila imovina u prvobitno stanje,nego jos sve glasi na mene.Zapravo nikakvim putem nisam uspjela dokazati da nema osnove za presudu koja je donesena.Unaprijed se zahvaljujem

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Dala sam drugom odvjetniku da mi pregleda sve papire. Rekao mi je da je odvjetnica propustila neke korake dok je trajala parnica (trebala je drugo vještačenje priložiti koje se razlikuje od onog temeljem kojeg je donijela presudu) i žalbu Ustavnom Sudu nije dobro napisala pa Sud nije mogao ništa drugo nego ju odbacit. Da li je moguće da ja sad nemam nikakve pravne mogućnosti? Prošlo je 7 godina i sudska odluka o ništavosti ugovora... Nekretnine stoje i dalje na mene... 

Podijeli ovu objavu

Poštovana, nažalost ne, jedino što možete Hrvatskoj odvjetničkoj komori podnijeti (HOK-u) podnijeti prigovor na rad njihove članice, tj. protiv iste podnijeti prijavu, no, pošto je prošlo dosta vremena od njezinog propusta, upitno je koliko bi Vam i to sada koristilo...

Podijeli ovu objavu

prije 13 sati , annemarie je napisao:

Prošlo je 7 godina i sudska odluka o ništavosti ugovora... Nekretnine stoje i dalje na mene... 

ako nepostoji zabilježba spora vezana za pravomoćno okonćanu parnicu,tužitelj rizikuje.

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite korisnički račun na našoj stranici. Lako je!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad