Jump to content

Izgubljena parnica


annemarie

Preporučene objave

Imam pitanje,gdje i kod koga mogu zatražiti savjet oko izgubljene parnice? Više ne mogu slušati ucjene i strahovati da ne ostanem bez svega.Imala sam sklopljen ugovor o doživotnom uzdržavanju,temeljem kojeg  sam se upisala kao vlasnik.Do sada se nije vratila imovina u prvobitno stanje,nego jos sve glasi na mene.Zapravo nikakvim putem nisam uspjela dokazati da nema osnove za presudu koja je donesena.Unaprijed se zahvaljujem

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Dala sam drugom odvjetniku da mi pregleda sve papire. Rekao mi je da je odvjetnica propustila neke korake dok je trajala parnica (trebala je drugo vještačenje priložiti koje se razlikuje od onog temeljem kojeg je donijela presudu) i žalbu Ustavnom Sudu nije dobro napisala pa Sud nije mogao ništa drugo nego ju odbacit. Da li je moguće da ja sad nemam nikakve pravne mogućnosti? Prošlo je 7 godina i sudska odluka o ništavosti ugovora... Nekretnine stoje i dalje na mene... 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija