Jump to content

Nered na pristupnom putu


čudo

Preporučene objave

Imam jednu situaciju, za koju bi volio da uopće ne postoji jer mi stvara problem, a pošto ne želim to rješavati “na silu”, tražim vaše mišljenje .

Naime, do mog magazine, investitor sređuje svoju nekretninu, s građevinskim otpadom nasipava javnu površinu, pristupni put, iz svoje druge nekretnine koja je na drugoj katastarskoj čestici, 50 metara od ove koju je sredio, provlači također kroz put na možda 10 cm dubine vodovodnu cijev, električni kabel za priključak struje, i kanalizacijsku cijev uz postavljanje revizijskog šahta u samom putu.

Ja osobno ne bi imao ništa protiv, da zbog nasipavanja puta kada pada kiša, meni, u moj magazin ide lijepa količine vode i stvara mi štetu nad uskladištenim materjalom.

Napominjem, da su svi spomenuti radovi izvedeni “na divlje”.

Što učiniti da se pristupni put, ulica, dovede u prvobitno stanje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala Spitfire.

Malo sam u međuvremenu "prčkao" kod nadležnih elektro i vodovodnog društvu.

Elektro kaže da oni toleriraju takvu situaciju (u smislu građevinskog priključka) sve dok nekretnina nije u potpunoj stambenoj funkciji, i upućuju na komunalno redarstvo. 

Vodovodno društvo pak kaže da je njihov posao sve do vodomjera, a što će stranka dalje raditi nije im stalo.

Eto, sad će mo vidjeti što kaže komunalni, ali poznavajući praksu, to s njegove strane neće nikada biti rješeno, te mi ostaje "oštar pristup", ili pak da pustim sve kako je.

Vidjet će mo, mislim da će sve ovisiti o mom trenutnom raspoloženju.

uređeno: od čudo
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija