Jump to content

pričuva i saniranje štete


markun

Preporučene objave

molim vas za savjet,..živim u zgradi sa 7 katova i gosdinama uplaćujemo sa zajed. pričuvu upravitelju. Na rubnom dijelu zgrade gdje mi je soba, odvalio se jedan dio betona i tu kad je jaka kiša ulazi voda i stvara mi vlagu u sobi...S vremenom će se takva rupa zbog kiše sve više širiti. Zatražio sam putem predstavnika da se to riješi i dobili dvije ponude u iznosu od oko 12 tisuća kn za cjelokupno saniranje. Rekao je da pričuva nema toliko novaca ...Plaćamo oko 200 kn svaki mjesec , pa da se ne može sanirati nešto za 12 tisuća kn. 

Da li da pokušam sam otići kod upravitelja ili se može riješiti i na neki drugi način.,putem prijave inspekciji da dođe pogledati da se doista radi o tome da ulazi kiša i vlaga. Nararavno da ne bih htio izazvati situaciju da me susjedi zbog prijave krivo gledaju, ali ovo se ipak treba riješiti. Ljubazno molim za savjet u ovim situacijama...Puno Vam hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala vam. Predstavnik je rekao da je kontaktirao upravitelja i da nema dovoljno novaca konkretno oko 11tisuca su ponude. Mogu li otici direktno kod upravitelja bez da obavijestim opet predstavnika i obrazlozim problem? Zanima me sto ako opet dobijem odgovor da nema dovoljno novaca u pricuvi? Da li se onda povecava iznos pricuve svim suvlasnicima i bez njihove suglasnosti ili ta razlika otpada na upravitelja? To je ipak 11 tisuca, a nista se nije ulagalo u zgradu godimama pa je cudno da nema tako mali iznos...

 

Hvala vam

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija