Jump to content

PORODILJNA NAKNADA I OVRHA


boba26

Preporučene objave

Ovakva je situacija,bio sam tuženi za "navodno neisplaćene"  zaostatke alimentacije  plus kamate, te  sam se žalio jer je sve uredno plaćeno i kao dokaz sam po nalogu suda predao sve orginalne uplatnice radi sudskog vještaka, koji je sve pregledao i ustanovljeno je i zaključeno da je tužba protiv mene neutemeljena te sam ja dobio parnicu (koja je trajala 2 godine) te mi je protustranka  dužna platiti ,tj.vratiti sudske troškove u iznosu 10 tisuća kuna. Naravno da protustranka ne želi vratiti niti kune,a od primanja ima samo Porodiljnu naknadu,te me zanima ,dali se ona može ovršiti

Hvala svima na odvojenom vremenu i savjetima

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

nazalost ista su sredstva oduzeta od ovrhe, ako bi ih pak "ovrsili" jer tuzenik nema otvoren zasticeni racun, ista sredstva bi morali vratiti...

 

imate pravomoćnu sudsku presudu koju mozete predati na finu da se blokiraju/ovrse sredstva koja tuzeni ima, ili da se ista ovrsna isprava stavi u redosljed naplate.

- to mozete napraviti u narednih 10 g.

- i od dana kada istu posaljete na naplatu jos imate rok 10.g da se naplatite.

- tako da se u najmanju ruku sljedecih 20 g. mozete pokusati naplatiti... cak i duze...

a cijelo vrijeme vam idu kamate na taj iznos...

 

takodjer mozete uz pomoc odvjetnika pokusati ovrhu na nekretninama/pokretninama ako ih tuzenik ima...

uređeno: od virtalni
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija