Jump to content
tina54

Privremeni boravak

Preporučene objave

Osoba državljanin trećih zemalja,63g,umirivljenik,ženskog spola,vlasnica kuće u Republici Hrvatskoj,bavi se turizmom,udata za hrvatskog državljanina sa prebivalištem u Republici Hrvatskoj,traži

privremeni boravak u Republici Hrvatskoj,dulji od 3 mjeseca unutar 6 mjeseci,koja je procedura,i što joj je sve od dokumenata potrebno?

Ukoliko postoji potreba za privremenim napuštanjem Republike Hrvatske tokom razdoblja privremenog boravka na kraće vrijemensko razdoblje od 2 dana,tjedan dana i slično,koja je

procedura,da li može,i što joj je sve potrebno?

Uređeno od tina54

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama
prije 20 sati , tina54 je napisao:

Osoba državljanin trećih zemalja,63g,umirivljenik,ženskog spola,vlasnica kuće u Republici Hrvatskoj,bavi se turizmom,udata za hrvatskog državljanina sa prebivalištem u Republici Hrvatskoj,traži

privremeni boravak u Republici Hrvatskoj,dulji od 3 mjeseca unutar 6 mjeseci,koja je procedura,i što joj je sve od dokumenata potrebno?

Ukoliko postoji potreba za privremenim napuštanjem Republike Hrvatske tokom razdoblja privremenog boravka na kraće vrijemensko razdoblje od 2 dana,tjedan dana i slično,koja je

procedura,da li može,i što joj je sve potrebno?

kakav boravak do sad ima?

Može napuštat RH kad joj odobre privremeni boravak do 30 dana u komadu.

Za priv boravak se ne gleda ovih navedenih 6 mjeseci nego se idti dobije na 1 godinu.

Podijeli ovu objavu

Zdravo,bila sam u EU 85 dana bez prekida i vratila sam se u Cg,da li mogu ući opet u EU još 5 dana što mi je ostalo?

Uređeno od Anela123

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite korisnički račun na našoj stranici. Lako je!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad