Jump to content

Izvanknjižni vlasnik


ljiljana2000

Preporučene objave

Vlasnik sam oranice koju sam stekla nasljeđivanjem od moje bake pa moji roditelji i onda ja Imam mali dio Pojavio se problem jer ta oranica se nalazi kod još nekog kao vanknjizno vlasništvo nema dokaza kupoprodajni ugovor ili neki drugi dokaz a ni svjedoka Vanknjizno vlasništva ima više i sve je stečeno nasljeđivanjem 20 godina otac i20 godina ga koristi sin Njegov prijedlog je putem odvjetnika da mu potpisem izjavu u kojoj sam samo formalni vlasnik i po kojoj se on može knjiziti kao vlasnik Moji suvlasnici su potpisali ja ne pa sam se tako pridružila drugim vlasnicima zemlje koju on ima na rj isto kao vanknjiznu PriznAo je da sa nama ne može ići u parnicu pa će prijedlog biti izvješen na oglasnoj ploči suda Ljudi su uzeli advokata Rok podnošenja prigovora je 6mj Nisam sama u postupku Sumnjam u njegovo rj o nasljedjivanju jer u njemu oranica nema točno ime i površinu On tvrdi da je sud pogrešno obuhvatio česticu međutim on ima dosta i druge zemlje u rj Vanknjizno Koje su nam šanse molim odgovor i kako da napišem prigovor za sebe Imam sve čisto Zk uložak u kojem sam vlasnik 1/6 dijela i uložim na sud mislim prigovor

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija