Jump to content

Da li se više isplati isplačivati vecu plaću ili dobit?


tom-jocker

Preporučene objave

radi se o j.d.o.o

Ja sam direktor i jedini zaposleni

prihodi su mi nekih 20000kn mjesecno. Troškovi su mali jer pruzam intelektualne usluge, troskovi su najam, knjigovodja, par racuna. Mjesecno ostaje "čisto" oko 20000kn, prije isplate place.  

Sad se ja pitam da li mi se više isplati isplacivati vecu placu, recimo 10000kn mjesecno ili manju, recimo minimalnu 5035kn i onda si isplacivati dobit iz firme. 

Naravno, veca placa ima svojih prednosti, visa kreditna sposobnost, vece uplate z mirovinski itd, ali trenutno sam u situaciji gdje moram maksimizirati trenutne prihode. 

Hvala.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Matematiku izračunaj te Sami.

Kolika su Vam Sva  Davanja na toliku Plaču..a koliki je Porez na Čistu Dobit Firme.

Vama ako je Trenutno Potreban Novac..napravi te si - Pozajmicu svaki Mjesec.

Na Kraju Godine To >prebij te < sa Čistom Dobiti.

Toje > zaobilazni put < , jer ako Traži te Odobrenje za Prije vremenu isplatu Dijela Dobiti..

mora te im  donijeti >brdo < Papira,,među naj važnijim je da Firma u tom Momentu nema Dugovanja 

prema Državi..u bilo kojem pogledu.

> Pumpanje < Rashoda..koje je Danas jako >popularno < nije baš, Preporućljivo.

Može se..tu i tamo nešto malo povečati..Najam Ureda..tu vam je Porez 10% ..i tako neke sitnice..

Ali se Nemoj te upuštati..u..>provaljene< fore..Farbanje Ureda svaki Mjesec Dana...!!

Jednostavno..traži te >rupe < u Zakonu..plati te porez.na sve što je povoljnije od Davanja na Plaču 

i Manje od Poreza na Čistu Dobit.

Poz.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija