Jump to content

čl.140 nametljivo


tamonegdje

Preporučene objave

Tri puta u roku tri godine sudsjeda iznad mene baci mi vodu na glavu, ja joj opsujem spisak na koji ona uzvrati.

Nakon zadnjeg puta ona mene prijavljuje za nametljivo ponašanje da se redovito jednom mjesečno vičem i vrijeđam na nju.

Jedan dan mi je bila policajka doma i ja joj ispričam situaciju, da bi mi sad došao poziv u državno odvjetništvo na drugo ispitivanje.

Savjet molim, tražim odvjetnika ili ne? (prva kaznena prijava u životu - e svašta)

uređeno: od tamonegdje
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...

Ma bio na ispitivanju, dobio obavijest da se 8.11 prekida praćenje nadamnom i valjda u roku mjesec dana treba biti obavijest o odbcivanju ili se ide na sud.

Žena je svašta nabrojala, ne jednom mjestu je rekla da joj redovito dobacujem, a na drugom mjestu sama sebe porekla  te da samo prođem kraj nje.

Pa onda je iznjela trač rubriku iz zgrade za koju sam i ja saznao iz spisa da sam ja odgovoran za smjenu čistačica u zgradi (meni prvi glas), da se žalim na visoku travu, da stalno njurgam po zgradi. Eto,ona ima više informacija o meni nego ja sam :) . 

Zatim je navela da ona ima straha da ja nešto ne napravim prema njoj. Samo da se zna nisam nikad ništa nego ona mene zalijeva preko balkona. Pa jbt. ja moram biti zabrinut da mi ne baci neku kiselinu na glavu kad ju pukne južina.

A ono glavno je da je ona dobila neku prijavu, pa je ona mislila da sam to ja prijavio pa je ona zato mene prijavila OMG!?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ukoliko vi niste taj koji inicira kontakte ikakve vrste, doista ne vidim da bi se radilo o nametljivom ponašanju.

Malo je doduše znakovito da ste ispitani, jer u pravilu ne ide se u ispitivanje ukoliko DO nije 99% siguran da će to završiti sa optuženjem (da ne troše vrijeme i resurse bezveze).

Javite nastavak priče.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija