Jump to content
Sign in to follow this  
Moral

Dugovanje!

Preporučene objave

Pozz!

Htjela sa pitati da li tko ima iskustva s dugom dinnresa. ..Znaci dug je 36000 kn..i sad cekam raskid  ugovora  ovih dana i razgovor s pravnom osobom.

Zanima me koliko ce biti rata s njihove strane dozvoljena. 

S obzirom  da je Mirovina 1600 kn..

Dal postoji  mogucnost dogovora jer sam ja spremna  davati mj..1000 kn vise nevii moci .

Da je netko imao takva iskustva  pa ako je samo da mi ukratko  napise eto..

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Aha..znaci dogovor  bi mogao biti !  Postoje dug jako velik ja sam spremna onda cak i 2000 kn davati al samo da to dozvole!  Neznam dal toleriraju   dosadasnju  urednost racuna?             

I jos sam htjela pitati,,da prvo ide dogovor   jer smo tek raskinuli i  tek zadnje sud u slucaju da se ne uspijemo dogovoriti,al eto nadam se da hocemo!

ja od svog duga ne bijezim i naravno da ga zelim platiti,samo nekmi se odobri  obrocno i bit ce ok1!   LP                                                                                       

Podijeli ovu objavu

, Moral je napisao:

Aha..znaci dogovor  bi mogao biti !  Postoje dug jako velik ja sam spremna onda cak i 2000 kn davati al samo da to dozvole!  Neznam dal toleriraju   dosadasnju  urednost racuna?             

I jos sam htjela pitati,,da prvo ide dogovor   jer smo tek raskinuli i  tek zadnje sud u slucaju da se ne uspijemo dogovoriti,al eto nadam se da hocemo!

ja od svog duga ne bijezim i naravno da ga zelim platiti,samo nekmi se odobri  obrocno i bit ce ok1!   LP                                                                                       

povoljnije je dignuti kredit i vratit dug. kamate na kredit su manje od zakonskih zateznih kamata koje obračunvaju za dugovanje

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad

Sign in to follow this