Jump to content

nepropisno parkiranje kao osnova za umanjenje štete osiguravajućeg društva auta počinitelja štete


Ferenc

Preporučene objave

Na moje nepropisno parkirano vozilo, jer sa 2 bočna kotača na pločniku ( bez znaka zabrane park. i zadržavanja, niti blizine pješ.prijelaza, prijevoja ili sl.), u jednosmjernoj ulici sa 2 prometna traka ( isprekidana linija) za dana po prvoj kišici u blagom desnom zavoju, drugo vozilo je dolazeći iz jednotračne jednosmjerne ulice proklizalo i udarilo u parkirani auto. Kazna za krivi parking je plačena no AO vozila koje me oštetilo odbija u potpunosti popraviti štetu na mojem oštećenom vozilu. Koja su mi prava?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Tužba. Naći odvjetnika koji se time bavi da ti pogleda sve što se ima za pogledati i vidi može li se dobiti. Plaćanjem kazne si priznao krivnju za prekršaj, tako da bi se u eventualnom sudskom postupku utvrđivao stupanj tvoje krivnje za nastalu štetu, tj. stupanj koji oni moraju pokriti. Koliki postotak ti nude?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija