Jump to content

Kako napisati tužbu za proglašenje ovrhe nedopuštenom


tealas

Preporučene objave

Ako itko ima iskustva, kako da napišem takvu tužbu, jer novaca za odvjetnika nemam, a danas su mi rekli da trebam predat takvu tužbu. Situacija je takva da sam ovršena od firme do koje se ne može ni doći, jednostavno postoje samo na papiru, registrirani su i sve, ali na toj adresi nema nikoga. Znači, poslana je BJANKO zadužnica iz 2009 radi potraživanja od 2880kuna, a ja sam svoj mini kredit tad otplatila. Na žalost, kao i večina ljudi, nisam znala da mi moraju vratit zadužnicu. Ova firma je napisala na tu bjanko zaduznicu da sam dužna njima (osnovani su 2017) i traže od mene da im sa kamatama platim skoro 6000 kuna. Da li imam ikakve šanse da osporim ovrhu ili se trebam pokorit i ponovo platit ono što je otplaćeno??? Pomozite mi molim vas

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, tealas je napisao:

kako da napišem takvu tužbu, jer novaca za odvjetnika nemam, a danas su mi rekli da trebam predat takvu tužbu

bez uvrijede,no neshvatljivo da se upuštate u parnicu a da pri tome tražite savjet kako napisati podnesak tužbe,obzirom da se u parnici tj.samom procesu nebi snašli te pored gubitka spora riskirate troškove parničnog postupka koje će imati suprotna strana.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija