Jump to content

Otkaz


Nestarobert

Preporučene objave

Dobio sam kaznu od poslodavca zbog, po njemu,neodgovornog ponašanja(500kn).Uzeo mi je novce sa place,nigdje na platnoj listi ne pise da su novci skinuti.Nakon toga nude mi da potpisem odluku po kojoj im dozvoljavam da mi to oduzmu sa place,naravno odbijam potpisati.Vec mjesec dana trpim maltretiranja,prijetnje da potpišem tu odluku,ja konstantno odbijam,konacno je došlo do tog da ce mi dati otkaz jer ne zelim to potpisati.Prijetili su mi da cijela firma nece dobiti plaću dok ja to ne potpisem,na kraju je isplatio placu, ali ja ju jos nisam dobio,evo vec smo i usli u drugi mjesec.Molim za neki savjet kako se ponašati,sta napraviti?hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 13 sati , Nestarobert je napisao:

Dobio sam kaznu od poslodavca zbog, po njemu,neodgovornog ponašanja(500kn).Uzeo mi je novce sa place,nigdje na platnoj listi ne pise da su novci skinuti.Nakon toga nude mi da potpisem odluku po kojoj im dozvoljavam da mi to oduzmu sa place,naravno odbijam potpisati.Vec mjesec dana trpim maltretiranja,prijetnje da potpišem tu odluku,ja konstantno odbijam,konacno je došlo do tog da ce mi dati otkaz jer ne zelim to potpisati.Prijetili su mi da cijela firma nece dobiti plaću dok ja to ne potpisem,na kraju je isplatio placu, ali ja ju jos nisam dobio,evo vec smo i usli u drugi mjesec.Molim za neki savjet kako se ponašati,sta napraviti?hvala

Po meni bi bilo najbolje poslati mu dopis preporučeno da ćete ga prijaviti za povrede radnikovih prava, pa ako i dalje ne isplati plaću tužite ga inspektoratu radi, ali nakon prijetnje s tužbom bi trebao okrenut ploču

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija