Jump to content

Punomoc odvjetniku?


Llakiluk

Preporučene objave

Pozdrav 

U prvi mjesec se moram pojaviti na sudenju kao jedan od okrivljenika.  Rasprava se vec duze vrijeme odgada posto radim na brodu te se namjesti da bas tada nisam doma.  Dobio sam poziv na mobitel vjerovatno od tajnice ili sutkinje da se ovaj put moram pojaviti ili ce me prisilno vratiti s broda.  E sada me zanima dali mogu dati odvjetniku punomoc da on ode umjesto mene na raspravu??  Jer opet necu biti doma a sa posla nemogu izostati jer cu ostati bez istoga.  

Lp

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 23 sati , lovric3010 je napisao:

Pozdrav 

U prvi mjesec se moram pojaviti na sudenju kao jedan od okrivljenika.  Rasprava se vec duze vrijeme odgada posto radim na brodu te se namjesti da bas tada nisam doma.  Dobio sam poziv na mobitel vjerovatno od tajnice ili sutkinje da se ovaj put moram pojaviti ili ce me prisilno vratiti s broda.  E sada me zanima dali mogu dati odvjetniku punomoc da on ode umjesto mene na raspravu??  Jer opet necu biti doma a sa posla nemogu izostati jer cu ostati bez istoga.  

Lp

Poštovani, kao okrivljeni osobno se morate pojaviti na ročištu radi Vašeg saslušanja (davanja iskaza), te očitovanja o svojoj krivnji (nevinosti)....u daljnjem postupku nećete morati biti prisutni, osim ako to sud ne bude zahtijevao, i moći će Vas zastupati odvjetnik bez Vašeg prisustva....

Odvjetnik može otići umjesto Vas i opravdati Vas, ali Vi se, kad-tad, kako navodi i poštovani drot, morate pojaviti i dati iskaz, tj. očitovati se o svojoj krivnji ili nevinosti...

uređeno: od Željac047
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija