Jump to content

prijetnje


Nana Nana

Preporučene objave

Poštovani imam veliki problem sa osobom koja je svojevoljno ulagala u moju šupu adaptiranje bez ikakvoga usmenoga ili pismenoga dogovora.

Sada ta osoba me 2 puta prijavila policiji za prevaru gdje sam bila na razgovoru i rekli su mi tu nema nikakvih naznaka da ste vi gospodina prevarili bili smo u vezi i prekinuli sada je to neka vrsta osvete.

Sada dotični gospodin putem odvjetnika traži novac koji je uložio u šupu -pred tužbu -a sam je svojevoljno ulagao .Čak mi je i prijetio i nametao se itd.gdje mi je policija rekla ako nastavi da ga prijavim za nametanje 

neznam kakva su moja prava ako dođe do tužbe unaprijed hvala na odgovoru.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Moderator sve to znam ali zamisli da sada ja svojevoljno na svoju ruku ulažem u tvoju šupu adaptaciju bez dogovora pismenoga ili usmenoga znači svojom voljom 

i onda te iz ljutine prijavim za prevaru  da si me prevario za novac i ti ideš u policijsku postaju 2 puta i oni ustanove da nije riječ o prevari čovjek je punoljetan kažu zašto je ulagao u tuđe 

znači prevare nema ustanovljeno u policiji i onda ja uzmem odvjetnika i povećam cifru kao da sam ti katnicu kuću pravila i opomenem da mi vratiš novac ili ide tužba.

sem toga napravio mi je toliko štete u šupi haos presjekao glavno kablo od struje koju ni sada nemam izbacio mi drva van kisnu dvorište puno smeća i šute i kako bi se ti na tom mjestu postavio .

a lako se vidi šta je rađeno i nije ni završeno sva šupa raskopana katastrofa pa mi odgovori na ovo .hvala,

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 15 minuta, Nana Nana je napisao:

Moderator sve to znam ali zamisli da sada ja svojevoljno na svoju ruku ulažem u tvoju šupu adaptaciju bez dogovora pismenoga ili usmenoga znači svojom voljom 

i onda te iz ljutine prijavim za prevaru  da si me prevario za novac i ti ideš u policijsku postaju 2 puta i oni ustanove da nije riječ o prevari čovjek je punoljetan kažu zašto je ulagao u tuđe 

znači prevare nema ustanovljeno u policiji i onda ja uzmem odvjetnika i povećam cifru kao da sam ti katnicu kuću pravila i opomenem da mi vratiš novac ili ide tužba.

sem toga napravio mi je toliko štete u šupi haos presjekao glavno kablo od struje koju ni sada nemam izbacio mi drva van kisnu dvorište puno smeća i šute i kako bi se ti na tom mjestu postavio .

a lako se vidi šta je rađeno i nije ni završeno sva šupa raskopana katastrofa pa mi odgovori na ovo .hvala,

 

Prije 35 minuta, drot13 je napisao:

Svatko te može tužiti za bilo što, a sud će odlučiti je li tužba utemeljena.

Ako te stvarno tuži, morat ćeš uzeti odvjetnika i braniti se.

Ne znam na koja druga prava misliš?

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ja bih rekao da sve naopako radite od početka i sami sebe dovodite u sutiaciju u kojoj jeste.

Netko je u VAŠOJ šupi napravio nered i presjekao kabel od struje!?!?!?!?! - Halo!??!

Odmah ste trebali ići na policiju i isto prijaviti i ukazati na mozebitne pocinitelje,

podnijeti kaznenu prijavu radi oštećenja tuđe stvari,

postaviti imovinsko pravni zahtjev u istoj radi naknade štete.

 

A kabel od struje ako je samo prekinut, ikakav sposoban električar spoji i rješi za par minuta...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija