Jump to content

Bilo jednom u lošinju...


kroki

Preporučene objave

Poštovani,

 

prenosim vijest iz agitprop Većernjeg lista pa Vas molim za veselje, urnebes, vatromet, raspravu, maltene i proglašenje Dana oslobođenja.

 

 

"MAFIJAŠKA LIKVIDACIJA Stravično otkriće u Svetom Jakovu na Malom Lošinju

Otac i sin ubijeni na mjesnom groblju

Autor Aleksandar Corneretto

 

Tijela su nađena na otvorenome

 

Jučer poslije podne oko 14 sati na Malome Lošinju, u mjestu Svetom Jakovu dogodilo se dvostruko ubojstvo. Prema prvim informacijama dobivenim od policije beživotna tijela pedesetosmogodišnjaka i njegova sina dvadesetjednogodišnjaka pronađena su na mjesnom groblju. Iako to još nije policija potvrdila riječ je o poznatom odvjetniku :lol2: Hrvoju Lešiću (58) i njegovu sinu Domagoju Lešiću (21).

Iz zasjede :clap:

Njihova tijela pronađena su na groblju, a ubijeni su prema prvim podacima vatrenim oružjem i to iz neposredne blizine iz zasjede. Čak se spominje i o naručenom ubojstvu. Otac i sin došli su na groblje položiti cvijeće pokojnome sinu i bratu. Očito je ubojica jako dobro poznavao situaciju i navike pokojnoga odvjetnika što je iskoristio za ubojstvo.Hrvoje Lešić, inače poznati odvjetnik,:rigoleto: u zadnje se vrijeme bavio i građevinskim poslovima, gradio je apartmansko naselje u mjestu Svetom Jakovu. U tom procesu gradnje apartmana Lešić je došao u sukob s mnogim mještanima Maloga Lošinja i s nekoliko izvođača radova, čak se s nekima od njih i fizički obračunao. Glavni je razlog tih sukoba navodno bio taj što Lešić nije imao korektan odnos prema radnicima i nije im redovito isplaćivao plaće. Čak se priča da je jednoj kooperantskoj firmi dugovao više od milijun kuna. ".

 

E sad, pustimo mi što je rvacka jedina zemlja na zapadnom balkanu koja nema zakonski uređene tarife kao ni odnos sa strankom, to da je odvjetništvo sa svojim krnjim kodeksom etike :rigoleto: "slobodno zanimanje" (koji quratz to znači uopće u onoj statističkoj klasifikaciji djelatnosti) ergo odvjetnik nije službenik suda...nego pogledajmo to iz kuta pokojnikove vještine. :-P

 

Ma u biti pustimo mi to sve vrit, dajte se barem proveselite da je jedan dobio ono što zaslužuje a živimo u nadi da će i ostali bome kad tad doći na red. :čekić: :klanjam: :clap:

 

To zato što pored navedenog nemam ama baš nikakvu obvezu prići pijetetom jer zbog vlastite prakse samo iznosim svoje mišljenje koje svatko može popljuvati i poslati me vrit, nego utilitaritetom za koji čvrsto vjerujem nije samo moj. Slobodno pogledajte komentare ove vijesti i u drugim listovima pa ćete vidjeti da je ovo što sam napisao mačji kašalj. Neka se zna što ljudi misle!

 

Kroki!

 

:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Smijati se i rugati ubijenim osobama, bile one kriminalci ili neduzne osobe, je vrlo bolesno i jadno.

 

Ni ti sinko nisi puno stariji od tog ubijenog momka i pokusaj u toj svojoj bolesnoj glavi zamisliti kako bi bilo tvojima da si bio na njegovom mjestu a da se neki klinjo, koji misli da je pametan i produhovljen, ruga i ismijava njihovoj tragediji.

 

O mrtvima sve najbolje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Istina j...me č i ć ko da sam v slovenščini.

 

A kad se promijene najmanje ove tri stvari koje sam naveo onda ću prestati kakati po toj "profesiji" jer shvati da nema ama baš nikakve razlike između odvjetnika i kriminalca osim u šteti koju nanesu. Ti kod nas kao odvjetnik moraš biti spreman na kazneno djelo i nemamo što tu više pretakati iz šupljeg u prazno.

 

A glede moje familije (zagorje zeleno) nemam baš neko mišljenje...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani anonimusi,

 

istina često nije ugodna a ni ono što je ugodno često nije istina.

 

Molim Vas navedite mi što od ovoga gore navedenog nije istina? Lijepo Vas molim da mi cjelovito dokažete kako samo jedna od gore navedenih činjenica nije istina i ja ću se ispričati i pokunjiti.

 

Nisam ja izmislio bahatost, umišljenost, neodgojenost odvjetnika koji pokušavaju biti Ciceroni u prepotenciji svoje intelektualne i fizičke a u biti realne impotencije u svakom vidu. Pa nije netko slučajno u sukobu sa svima, ali baš sa svima u selu, i sa građevinarima i sa stanarima i sa mještanima...

 

I on bi trebao imati budućnost? Oprostite zašto i zbog koga? Pa sam sebe je denuncirao svojim djelovanjem u objektivnom svijetu u kategoriju ljudi koju ja u velikom krugu izbjegavam i žao mi je ali to je moj stav. Vi ga popljujte koliko god želite ali ja od njega neću odstupiti. Što se tiče djeteta, ajde, ima logike da ako (uvjetno rečeno) nema ništa s time molim primite iskrenu sućut. No jednom mora nadoći ono prvi puta i odvjetnici se do tada neće libiti bezgranične zlouporabe pravnih praznina na štetu svih nas. Da je odvjetništvo u RH na službu i čast društvu ja bih prvi otišao u odvjetnike. Do tada, ma ne da smatram kako im treba potamaniti i djecu nego ih treba sve staviti van zakona. Pa kome će tata odvjetnik ostaviti kancelariju doli sinu/kćeri?

 

I još jedno Vas samo molim, pogledajte komentare ove vijesti u Jutarnjem i VeČernjem a ja Vam više na ovo neću odgovarati već ću samo promatrati iz prikrajka kako se koprcate.

 

A glede uvreda dovoljno je naglasiti kako je u svakoj retoričkoj raspravi iznošenje osobnih svojstava nedopustivo i predstavlja gubitak rasprave. Još gore je to što svi bacaju drvlje i kamenje na onog tko je viknuo da je car gol kao što Vi to sada radite spram mene. No to je slika našeg društva, ta konkludentnost, taj prijanizam kako ga je nazvao Kregar, u koji se ja ne želim uvući je razlog trvljenja između mene i Vas.

 

Hvala.

 

Kroki

 

P.s.

Ajmo fino u knjižaru, pronać Eiji Joshikava, "Mijamoto Musaši", pa fino pročitat i nabubetat napamet, napose Bitku kod bora pod Heikama pa ćemo ćakulat.

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Što se tiče djeteta, ajde, ima logike da ako (uvjetno rečeno) nema ništa s time molim primite iskrenu sućut. No jednom mora nadoći ono prvi puta i odvjetnici se do tada neće libiti bezgranične

 

Izvinili ste se ali opet nastavljate svojom prgavoscu, ali sta znaci "no jednom mora nadoci ono prvi puta" To stvarno ne razumijem. :misli: :čeka: :čeka: :čeka: :čeka: :čeka:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dijete drago, pa ti si umislio da znas nesto o retorici!!

 

Jednu si bitnu stvari ispustio iz svoje epike,a to je da si daleko od ljudskosti i humanosti, ciji pak nedostatak spocitavas odvjetnicima.

 

Iskreno se nadam se da ce moderatori uociti tvoj poziv da se djeca odvjetnika potamane ili stave van zakona.

 

Pitam se da lli da se nadam da i ti sam jednog dana imas dijete pa da osjetis sto je to kad ti neko zeli to tvoje dijete potamaniti ili da se nadam da ih nemas. Za njihovo dobro.

 

Opravdavati hladnokrvo ubojstvo mladica od 20 godina koji jos nije posteno ni okusio zivot nekim osobnim poslovnim frustracijama je jadno i otuzno.

 

Uzalud ti sva "pamet" ili obrazovanje, kad covjek nisi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija