Jump to content

100.000 tema na Legalis portalu!  Nakon 16 godina od pokretanja ove stranice, dana 31.07.2019. na Legalis portalu je pokrenuta 100.000-ta tema. Time je na ovom portalu raspravljeno više od 100 tisuća pravnih pitanja, i to kroz 526.000 pojedinačnih objava korisnika. U ovom trenutku Legalis portal broji 90.700 registriranih korisnika.

Sign in to follow this  
Anonimno

Mrljavac molim te za odgovor

Preporučene objave

-PZO djelatna vojna osoba od 17 01 1992do 3

1.042006.-hrvi 30%-godina života38-Molim te za odgovor kolika bi mi trebala bit mirovina sa 100% profesjonalnom nesposobnosti a kolika sa 100% opčom ZAHVALJUJEM,ej nisan rekao čin razvodnik Daj znatiželja ogromna koliko bi bilo 50-50 jedne i druge da imam neki orjentir

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Opća oko 4600 kn, a profesionalna oko 3650 kn., ali to je za 100% ako priznaju vojno. Ako je pola od toga izračunaš sam ali to ovisi i o drugim faktorima.

Ne valja to što nemaš status dragovoljca i tu ti je koeficijentr manji (1,50).

:wavey:

Podijeli ovu objavu

HVALA PUNO .DAJ MOLIM TE RECI U SLUČAJU LOŠE PROCJENE DALI SE BOLJE ODMAH ŽALIT ILI OBNOVIT POSTUPAK RADI POGORŠANJA ZA 2,3 GODINE

Mrljavac je napisao:

Opća oko 4600 kn, a profesionalna oko 3650 kn., ali to je za 100% ako priznaju vojno. Ako je pola od toga izračunaš sam ali to ovisi i o drugim faktorima.

Ne valja to što nemaš status dragovoljca i tu ti je koeficijentr manji (1,50).

:wavey:

Podijeli ovu objavu

Ja mislim da se treba odmah žaliti zato jer kad ti jednom vještače koliki ti je ratni udio ( a to ti je najbitnije za visinu mirovine) kako to ponovo vratiti na postupak, Ja znam neke koji se nisu žalili pa mislim da su se zeznuli (dobili su profesionalnu 20-30% vojnog udjela) mogu oni tražiti pogoršanje i opču nesposobnost ( to mogu dobiti) ali ako im je jednom vještačeno koliki im je ratni udio , ja mislim da to nemožeš vratiti na ponovno vještaćenje,tj. ako si jednom dobio 30% ratnog udjela na profesionalnu nesposobnost onda kad dobiješ opću nesposobnost ratni udio ti je isti.

Ako netko ima kakvih iskustava sa time molim da napiše nešto o tome.

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad

Sign in to follow this