Jump to content

Caffe bar ispod stana


lipomije

Preporučene objave

Pozdrav,

Živim iznad caffe bar-a i buka je bila neizdrživa ,zatražio sam mjerenje buke i zvučne izolacije od sanitarne inspekcije i uspostavilo se da nije zadovoljavajuća zvučna izolacija i nisu limitirani neki uređaji. Vlasniku je naređeno od strane sanitarnog inspektora da sanira prostor ,zatvorili su mu lokal dok ne dovrši sanaciju ,što je on i učinio ,vidio sam kada su unosili materijal za gradnju i to je sad kao gotovo ,sljedeći tjedan bi trebalo biti ponovno mjerenje buke i zvučne izolacije a da budem iskren ne želim da se caffe bar otvori jer me terorizira od kad živim ovdje ,pogotovo preko ljeta kada je terasa ,pa mene zanima ako ja ne dopustim ponovno testiranje u stanu ,hoće li on moči otvoriti caffe bar ,jer je zadnji test bio negativan.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 5 sati , lipomije je napisao:

Pozdrav,

Živim iznad caffe bar-a i buka je bila neizdrživa ,zatražio sam mjerenje buke i zvučne izolacije od sanitarne inspekcije i uspostavilo se da nije zadovoljavajuća zvučna izolacija i nisu limitirani neki uređaji. Vlasniku je naređeno od strane sanitarnog inspektora da sanira prostor ,zatvorili su mu lokal dok ne dovrši sanaciju ,što je on i učinio ,vidio sam kada su unosili materijal za gradnju i to je sad kao gotovo ,sljedeći tjedan bi trebalo biti ponovno mjerenje buke i zvučne izolacije a da budem iskren ne želim da se caffe bar otvori jer me terorizira od kad živim ovdje ,pogotovo preko ljeta kada je terasa ,pa mene zanima ako ja ne dopustim ponovno testiranje u stanu ,hoće li on moči otvoriti caffe bar ,jer je zadnji test bio negativan.

 ako ispuni sve zakonske norme i postupi po nalogu sanitarne inspekcije nećeš moći zabraniti rad kafića.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Dragi ljudi, trebam jos jednu informaciju ,dakle napravljeno je ponovno mjerenje prošli tjedan ali ćini se da opet nešto nevalja to sam čuo na licu mjesta ali ovaj put se traži moja izjava koju bi trebao priložiti sanitarnoj ispekciji da je sada sve uredu da oni mogu zatvoriti slučaj to mi je rekao vlasnik caffe bara ,sada je vlasnik promjenio lice dakle više ne psuje ne prijeti mi itd...i govori mi kako je dolje sve napravljeno objašnjavao mi je neke postupke koje su radili majstori ,ali i dalje se čuju gosti kako viču *(to su bili navodno privatni tulumi) jer je još pod zabranom rada ,znam ako potpišem izjavu da je sve uredu ,vlasnik če reč ko te jebe i nastavit će galama itd i opet smo u paklu ...Molim vas savjet što napraviti i što če se dogoditi ako ja ne potpišem izjavu ,hoće li on moć ponovno raditi ,vlasnik se nije čak ni tog djela držao kada mu je zabranjen rad on je i dalje bio otvoren.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija