Jump to content

Ovrha iz inozemstva


Sedamosamdevet

Preporučene objave

Pozdrav, imam pitanje. Zivim u Hrvatskoj, osudjen sam ljetos u Svicarskoj za lakse kazneno djelo i stigao mi je racun kuci, osudjen sam u Drzavnom odvjetnistvu, u vrijeme osude bio sam kuci u RH. Zanima me ako ne platim racun Svicarskoj jel postoji mogucnost ovrhe? Jer zamjenska kazna je zatvor od par dana, a Hrvatska ne isporucuje u tom slucaju, dok Svicarska cak i nije u EU. Hvala unaprijed.

uređeno: od Sedamosamdevet
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 26 minuta, Sedamosamdevet je napisao:

Pozdrav, imam pitanje. Zivim u Hrvatskoj, osudjen sam ljetos u Svicarskoj za lakse kazneno djelo i stigao mi je racun kuci, osudjen sam u Drzavnom odvjetnistvu, u vrijeme osude bio sam kuci u RH. Zanima me ako ne platim racun Svicarskoj jel postoji mogucnost ovrhe? Jer zamjenska kazna je zatvor od par dana, a Hrvatska ne isporucuje u tom slucaju, dok Svicarska cak i nije u EU. Hvala unaprijed.

Državno odvjetništvo je prihvatilo sudsku odluku iz Švicarske ?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 9 sati , Sedamosamdevet je napisao:

Presudu je donijelo njihovo Drzavno odvjetnistvo, tako mi pise. Cak mi je doslo sve na njemackom jeziku direktno iz Svicarske, a ne preko naseg ministarstva.

Smatram da bi tu odluku švicarskog suda/tijela trebao prihvatiti naš sud da bi važilo i u Hrvatskoj, a ako ne radiš ili neideš u ch mišljenja sam da ti tu ne mogu ništa, naravno ako nije neko teže kazneno djelo.

 

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija