Jump to content

Prigovor za obvezni prekršajni nalog


stef_mrcina

Preporučene objave

Pozdrav svima,

vidio sam temu s predlošcima kako trebaju izgledati i sve mi je to jasno. No, već sam napisao i isprintao ovakvu verziju žalbe: 

wtfurr.jpg

Radi se o kazni zbog toga što nisam prebacio auto 15 dana od dana kupnje (u čemu sam bio spriječen, pa bih o tome pred sucem uz iskreno kajanje).

Jel to OK ili da ipak napravim novu verziju prema vašem predlošku?

Drugo, nosim li taj prigovor u Heinzlovu (mislim da sam tamo jednom predavao za nešto slično) ili šaljem u Karlovac? Ili negdje treće?

Unaprijed hvala na odgovorima.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ja bih ga rađe prilagodio Drotovom predlošku i izbacio rijeći tipa "takozvani". U tome smislu je sasvim jasan na što se žalite i od koga što tražite (salušanje pred sucem).

Predajete ga (šaljete preporučeno s povratnicom) postaji koja ga je i izdala, dakle PP Karlovačkoj kao što i piše u zaglavlju OPN-a, u dva primjerka.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Također bih preporučio korištenje predloška. I po ovom tvojem bi sve otišlo na sud, ali napisan je tako da će dići tlak sutkinji/sucu čim ga vidi...

Kao što je napisao Spitfire, šalješ policijskoj postaji koja ti je izdala nalog, a oni će sve poslati na nadležni prekršajni sud (ako je riječ o PPRP Karlovac, nadležan je Prekršajni sud u Karlovcu). Ako si iz Zagreba, možeš poslati pisanu obranu (kada dobiješ poziv) ili tražiti da te se sasluša na sudu u Zagrebu, ali je uvijek bolje da te saslušava sutkinja/sudac koji donosi presudu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ma i taj gore sam našao, pa samo izmjenio podatke. 

Ma da, najbolje da napravim po verziji koju predlažete, šta je sigurno je sigurno je. 

Znači šaljem s povratnicom u Karlovac, u Prometnu PP Karlovac (Vladka Mačeka 13.)? 

I pišem za Prekršajni sud u Karlovcu, Trg bana Petra Zrinskog 8/II, preko Prometne PP Karlovac?

Hvala vam puno! Brzi i vrlo susretljivi, kao i uvijek!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija