Jump to content

Psihicko zlostavljanje


Boborini

Preporučene objave

Molim za savijet :(

Prije nekoliko godina bio sam u vezi sa jednom curom jako smo bili zaljubljeni iako smo oboje u braku.Jbg dogodilo se i zaljubili se ,nakon god dana veze bilo je vrijeme da se odlucimo sto dalje.Posto imamo djece odlucili smo da ide svak odakle je i dosao za dobrobit djece.Da bi nakon toga ona meni pocela svaki dan (tri god u komadu)pisati na tisuce prijetecih poruka, vrijedanja,poziva na moj ,kucni,firmin broj,zenin,posao od zene,dosla mi na parlafon u sred noci,prijeti mi ubojstvom,bombama...

Jer zeli dokazati da sam je iskoristavao ,a ja sam je uzasno jako volio i htjeo snjom sve zauvjek.Nego sam prestao misliti na sebe i nju i odlucio posvetiti djetetu,jer zelim da mi je djete uz mene a ako mi je zena uzme necu je smjet vidjeti jer je bolesnija od ove.Sto da radim pucam na zivce.Prati me di god posao ,kad mi nema auta kuci povampiri i onda krenu pozivi svima i govori da idem okolo sa kurvama,a ja na poslu,teretani,kod staraca nebitno.

Sto da radim ,na rubu sam.

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 42 minuta, Boborini je napisao:

Molim za savijet :(

Prije nekoliko godina bio sam u vezi sa jednom curom jako smo bili zaljubljeni iako smo oboje u braku.Jbg dogodilo se i zaljubili se ,nakon god dana veze bilo je vrijeme da se odlucimo sto dalje.Posto imamo djece odlucili smo da ide svak odakle je i dosao za dobrobit djece.Da bi nakon toga ona meni pocela svaki dan (tri god u komadu)pisati na tisuce prijetecih poruka, vrijedanja,poziva na moj ,kucni,firmin broj,zenin,posao od zene,dosla mi na parlafon u sred noci,prijeti mi ubojstvom,bombama...

Jer zeli dokazati da sam je iskoristavao ,a ja sam je uzasno jako volio i htjeo snjom sve zauvjek.Nego sam prestao misliti na sebe i nju i odlucio posvetiti djetetu,jer zelim da mi je djete uz mene a ako mi je zena uzme necu je smjet vidjeti jer je bolesnija od ove.Sto da radim pucam na zivce.Prati me di god posao ,kad mi nema auta kuci povampiri i onda krenu pozivi svima i govori da idem okolo sa kurvama,a ja na poslu,teretani,kod staraca nebitno.

Sto da radim ,na rubu sam.

Hvala

Zaista neobična i nezavidna situacija, a da probate još jednom popričati sa njom, možda bi upalilo?...mada sam, iskreno, skeptik u pozitivan ishod..

 

Prije 46 minuta, Boborini je napisao:

...Da bi nakon toga ona meni pocela svaki dan (tri god u komadu)pisati na tisuce prijetecih poruka, vrijedanja,poziva na moj ,kucni,firmin broj,zenin,posao od zene,dosla mi na parlafon u sred noci,prijeti mi ubojstvom,bombama...

A za ovo bi je mogli prijaviti policiji ili ODO-u za KD prijetnji i nametljivog ponašanja...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prijetnje i nametljivo ponašanje ovdje svakako stoje, jedino pripazite na rok od 3 mjeseca od saznanja za djelo da podnesete prijedlog za progon. Može se tražiti i mjera opreza zabrane približavanja odnosno kontaktiranja s vama.

Još jedna napomena - vjerujem da ste i sami svjesni toga, no ukoliko krenete sa razrješavanjem ove situacije, onda budite spremni da će se svo "prljavo rublje" istresti i da će vam supruga biti svjesna svega što se dešavalo među vama i dotičnom gospođom (ako već ne zna), pa bi konačan ishod mogao biti isti, no to (saznanje istine) je "ceh" kojeg ćete svakako morati platiti, prije ili kasnije. Emocije su zeznuta stvar, pogotovo neuzvraćene, jer od posve racionalne individue naprave "luđaka".

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija