Jump to content

Ukradeni mobitel


tajmahal1991

Preporučene objave

Poštovani,

policijski službenici su mi oduzeli mobitel koji je ukraden jednoj stranoj državljanki a kojeg sam ja kupio od momka koji ga je istoj ukrao. Sve je evidentirano na policiji i ja samo morao potpisati potvrdu o privremenom oduzimanju predmeta. Moje je pitanje sada posto je sve na odluci suda, da li je moguce da meni taj mobitel bude vracen nakon zavrsetka postupka imajuci na umu da sa sigurnoscu mogu ustvrditi da ce sud odbaciti kaznenu prijavu iz razloga jer je mladic u periodu bio maloljetan i vec je pokrenuto nekoliko kaznenih postupaka protiv njega pa presuda po ovom kaznenom postupku nece biti svrsishodna (znam jer san ga ja vec prijavio za dijelo krade prije nego mi je oduzet mobitel i sve je odbaceno uz obrazlozenje da nema smisla ponovno pokretat postupak protiv njega jer se isti vec vodi na sudu), a imajuci na umu da strana drzavljana najvjerojatnije nece pokretati privatnu tuzbu protiv maloljetniha i nece biti u mgucnosti doci po mobitel ( gospoda je iz Juzne koreje) što mi je takodjer komentirao i policijski sluzbenik prilikom  oduzimanja mobitela.

Unaprijed zahvaljujem na odgovoru!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija