Jump to content

Pretplata po kreditu


Lede

Preporučene objave

Poštovani, 

imam zaštičeni račun, ali i stambeni kredit koji se uredno otplačuje.

U ovom trenutku stambeni kredit je u pretplati , u odnosu na otplatni plan, kada sam shvatio da je to pretplata preko 4000 kn  , koja se akomulirala krivim obračunom od strane moga poslodavca odlazim u banku i tražim isplatu pretplačenog iznosa. odgovaraju mi da nije moguće isplatu izvršiti na blagajni radi moga zaštičenog računa.

 

molim savjet što učiniti...i temeljem čega mi ne žele isplaitit više uplačeni iznos

 

 

hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, Lede je napisao:

Poštovani, 

imam zaštičeni račun, ali i stambeni kredit koji se uredno otplačuje.

U ovom trenutku stambeni kredit je u pretplati , u odnosu na otplatni plan, kada sam shvatio da je to pretplata preko 4000 kn  , koja se akomulirala krivim obračunom od strane moga poslodavca odlazim u banku i tražim isplatu pretplačenog iznosa. odgovaraju mi da nije moguće isplatu izvršiti na blagajni radi moga zaštičenog računa.

 

molim savjet što učiniti...i temeljem čega mi ne žele isplaitit više uplačeni iznos..

Pismenim putem ih probajte zatražiti da preplaćeni iznos kredita uplate na Vaš zaštićeni račun, šanse su dosta male, ali postoje, ništa Vas ne košta da probate..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 41 minuta, Željac047 je napisao:

Pismenim putem ih probajte zatražiti da preplaćeni iznos kredita uplate na Vaš zaštićeni račun, šanse su dosta male, ali postoje, ništa Vas ne košta da probate..

Isto nije moguce provesti jer se na isti ->isključivo<- mogu uplatiti prima zaštićena od ovrhe!!

A iz samog broja zaštićenog računa djelatnici banke će isto uvidjeti i istu uplatu neće provesti!

 

Eventualno u sporazumnom dogovoru s bankom izvršiti povrat sredstava na račun neke treće osobe...

Ili pak pod prijetnjom tužbe u dopisu prema banci od ovjetnika uz danu punomoć odvjetniku, preko istoga zatražiti povrat pretplaćenih sredstava na račun odvjetnika...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija