Jump to content

RAZVOD BRAKA I PODJELA IMOVINE


Leotoni1

Preporučene objave

POŠTOVANI KAKO SAM UPRAVO U FAZI RAZVODA ZANIMALO BI ME DALI IMAM NEKA PRAVA NA STAN KOJI NAM JE KUPILA ŽENINA MAMA U ROUBAU STANJU A MI SMO GA ZAJEDNO UREDILI UZ POMOĆ RODITELJA S OBJE STRANE.STAN JE PRODAN 2010g CIJELO VRIJEME JE VLASNIK STANA BILA PUNICA I UZ NJEZIN PRISTANAK STAN I PUNOMOĆ KOJU JE SUPRUGA ONDA DOBILA STAN JE PRODAN I NOVCI SU SE DALI PRIJATELJU KOJI NAM JE TADA OBEČAO VEČI STAN ZA TAJ NOVAC.DO DANAS NISMO DOBILI STAN ALI JE OBEČANO DA ČE BITI DO KRAJA GODINE.MOLIO BI SAVJET DALI JA I NAKON RAZVODA IMAM NEKA PRAVA NA STAN KOJI ČE DOBITI MOJA BIVŠA SUPRUGA I KOLIKA BI MI MOGLA BITI ALIMENTACIJA ZA DIJETE OD 6g A IMAM PRIMANJA cca5 500,00kn.HVALA

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pošto se radi o stanu kome je vlasnik punica, nažalost, nemate nikakva prava na isti, već možete od tadašnjeg vlasnika (punice) potraživati samo uloženo u stan......

Što se tiče svote za uzdržavanja djece (alimentacije), niste napisali koliko djece imate i koliko su Vam stara, no na netu postoji skala po kojoj možete sami izračunati (barem okvirno) koliko će Vam bizti određeno uzdržavanje za djecu (dijete) s obzirom na uzrast (starost) djece ili djeteta....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 4 sati , Leotoni1 je napisao:

STAN JE PRODAN 2010g CIJELO VRIJEME JE VLASNIK STANA BILA PUNICA I UZ NJEZIN PRISTANAK STAN I PUNOMOĆ KOJU JE SUPRUGA ONDA DOBILA STAN JE PRODAN I NOVCI SU SE DALI PRIJATELJU KOJI NAM JE TADA OBEČAO VEČI STAN ZA TAJ NOVAC.DO DANAS NISMO DOBILI STAN 

Kolege su vam sve odgovorili. 

Meni jedino nije jasno kako je moguće da 8 godina čekate stan, a novac je dat prijatelju? 

Jeste li sigurni da vas nešto ne muljaju?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija